info@pars-e.com +98-21-89395 شرکت پارس ارتباط افزار

درباره پارس ارتباط

تولد پارس ارتباط افزار

چرا پارس ارتباط افزار

خانواده پارس ارتباط همواره کوشیده است تا با رعایت صداقت در ارائه خدمات و احترام به مشتریان، رضایت خاطر ایشان را به عنوان افتخار به کارنامه خود بیفزاید.

آرمان پارس ارتباط

یکی از ارکان ضروری توسعه کشور درزمینه های اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی توسعه زیرساخت های ارتباطی است لذا آرمان خانواده پارس ارتباط، اتصال به اینترنت با باند پهن برای هرخانواده ایرانی و کلیه واحدهای کسب و کار در کشور و همچنین قرارگرفتن ایران عزیزمان در گروه کشوهای عالی در شاخص دسترسی دیجیتال (DAI) میباشد.

رسالت پارس ارتباط

رسالت خانواده پارس ارتباط ارائه به روز ترین های دنیا در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات و به ارمغان آوردن جدیدترین و کارامدترین تجهیزات در سراسر ایران به همراه خدمات و پشتیبانی پس از فروش با صرف کمترین هزینه از سوی مشتریان، میباشد.

ارزش های پارس ارتباط

شرکت پارس ارتباط افزار شرکتی بازرگانی است. خانواده پارس ارتباط با بهره مندی از اعضای متعهد ، وفادار ، کارآمد ، باانگیزه و بااستعداد، در محدوده موضوع فعالیت خود تاثیرگذار و پیشرو بوده و مجموعه ای است پایبند ومتعهد به اصول اخلاقی ، قانونی و شرعی و این ارزشهارا بالاتر از هر نوع کسب انتفاع مادی ارج مینهد.

دورنمای شرکت پارس ارتباط افزار


شرکت پارس ارتباط افزار با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تامین بخش قابل توجهی از نیاز های بازار شبکه های کامپیوتری ایران، در راستای ارائه جدیدترین تجهیزات و فناوری های روز دنیا به مخاطبین گرامی خود گام بر میدارد. پارس ارتباط با شناخت دقیق گروه های متنوع مخاطبان خود و بررسی آخرین محصولات دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات، راهکارهای مناسب را شناسایی نموده و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. لذا جهت دستیابی به این مهم، ساختار شرکت پارس ارتباط بر محور دپارتمان های تخصصی استوار گشته است که با به خدمت گرفتن نیروی انسانی متخصص و متعهد، در مسیر محقق نمودن آرمان و ارزش های این خانواده حرکت می کنند.

دپارتمان های ذکر شده پس از بررسی نیازهای مخاطبان، گزینه های متعددی را در اختیار ایشان قرار می دهند و با ارائه مشاوره دقیق، در انتخاب هر چه بهتر به آنها یاری می رسانند. یکی از اصلی ترین دغدغه های هیات مدیره پارس ارتباط، حفظ و گسترش حسن شهرت شرکت است که بر مبنای اعتماد و اطمینان مردم ایجاد شده است. بنابراین، دپارتمان گارانتی و خدمات پس از فروش پارس ارتباط با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات تست و عیب یابی قطعات کامپیوتری، تلاش می کنند تا رضایتمندی مشتریان را به عنوان مهر تائید بر کارنامه عملکرد خویش بنگارند.

کیفیت، یکی دیگر از عوامل حائز اهمیت در نظر مدیران ارشد پارس ارتباط به شمار می رود و در نتیجه، شرکت در همکاری های بین المللی خود، همواره بهترین و معتبرترین کمپانی های تولیدی را هدف قرار داده و موفق به کسب گواهینامه رسمی و تائید شده به عنوان توزیع کننده محصولات برند های مختلفی گشته است. همچنین پارس ارتباط افزار با ایجاد شبکه گسترده و یکپارچه توزیع در شهرهای مختلف کشور عزیزمان که شامل بیش از 100 عاملیت فروش و 10 نمایندگی ارائه خدمات پس از فروش می شود، سبد محصولات و خدمات خود را در اختیار تمامی مردم ایران زمین قرار داده است. خوشبختانه پارس ارتباط همواره به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه تکریم ارباب رجوع، با تعهد کامل به شرایط مندرج در ضمانت نامه و حذف هزینه ی ارسال و دریافت کالاهای شامل شرایط گارانتی، زمینه خشنودی مراجعین دپارتمان گارانتی را فراهم آورده است.

برخی از مجوز ها و تائیدیه های پارس ارتباط افزار:
دارای پروانه ارائه خدمات ورود، خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
عضو نظام صنفی رایانه ای کشور
دارای گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک کشور


hikvision
tplink
hilook
mikrotik
neffo
qnap
mercusys
seagate
AVS electronics
asrockr

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.

رفتن به بالا