info@pars-e.com +98-21-89395 شرکت پارس ارتباط افزار

آرشیو اخبار پارس ارتباط

آرشیو اخبار پارس ارتباط افزار
اولین سمینار سامانه های نظارتی، حفاظتی هایک ویژن در سطح استان آذربایجان غربی با برگزاری کارگاه آموزشی (آشنایی مفید و مختصر با قابلیت ها و توانمندی های انواع سامانه های نظارتی و حفاظتی) و اعطای گواهینامه رسمی (مشارکت در دوره فشرده آموزشی) به میزبانی شرکت پارسا ایمن نگاشت افزار ارومیه برگزار شد. در پایان این دوره نیز، فروشگاه پارسانا (پارسا ایمن نگاشت افزار)، نماینده فعال پارس ارتباط افزار و هایک ویژن در عرصه ارائه جدیدترین دستگاه ها و دوربین های نظارت تصویری هایک ویژن در شمال غرب کشور افتتاح گردید.
سیزدهمین دوره از سمینارهای آموزشی HCSA هایکویژن، 20 و 21 دیماه سال جاری در شهر کرمان برگزار شد. در این سمینار آموزشی، مفاهیم مقدماتی مربوط به دوربین‌های مداربسته، تنظیمات و پیکربندی NVR و DVR و سایر تجهیزات امنیتی هایک‌ویژن به صورت تئوری و عملی به شرکتکنندگان این دوره آموزش داده شد. در پایان، آزمونی بر پایه مفاهیم مطرح‌شده برگزار شد و به پذیرفته‌شدگان آزمون، مدرک بین‌المللی و معتبر از سوی شرکت هایک‌ویژن ارائه خواهد شد.
دوازدهمین دوره از سمینارهای آموزشی HCSA هایک ویژن، 29 و 30 آذر 96 در محل شرکت پارس ارتباط افزار برگزار شد. در این سمینار فنی، مفاهیم مقدماتی درباره دوربین‌های مداربسته، تنظیمات و پیکربندی NVR و DVR و سایر تجهیزات امنیتی هایک‌ویژن به صورت تئوری و عملی به حاضرین آموزش داده شد. در پایان این دوره، آزمونی بر پایه مفاهیم تئوری و کاربردی مطرح‌شده برگزار شد و به پذیرفته‌شدگان نهایی، مدرک بین‌المللی و معتبر از سوی شرکت هایک‌ویژن ارائه خواهد شد.
دادههای تصویر ویدئویی که بوسیله یک سنسور تصویری یا مدار الکتریکی اسکنر یک دوربین دیجیتال تولید شده است حاوی سیگنال و اطلاعات نویز میباشد. نویز همواره در یک تصویر وجود دارد، مخصوصاً وقتی تصاویر در شرایط محیطی کمنور گرفته شده باشند. به منظور مقایسه سطح سیگنال با سطح نویز پسزمینه تصویر، از شاخص نسبت سیگنال به نویز استفاده میشود. هرچه میزان این نسبت بالاتر باشد به معنای بالاتربودن کیفیت تصویر است. وجود نویز علاوه بر این که یک عامل مهم تأثیرگذار در کیفیت تصویر است، باعث اختلال در فرآیند کدگذاری نیز میشود. نویز بطور چشمگیری اندازه دیتا برای انتقال و ذخیرهسازی را افزایش میدهد و منجر به هدررفتن پهنای باند و فضای ذخیرهسازی میگردد. بنابراین، کاهش نویز از تصویر، یک عملکرد بسیار مهم در تکنولوژی پردازش تصویر تلقی میشود.
یازدهمین دوره از سمینارهای آموزشی HCSA هایکویژن، 22 و 23 آذر 96 در مرکز نوآوری و فناوری استان مازندران در شهر بابل برگزار شد. در این سمینار که با استقبال علاقمندان و متخصصین حوزه نظارت تصویری شهر بابل همراه بود، مفاهیم مربوط به دوربین‌های مداربسته، تنظیمات و پیکربندی NVR و DVR و سایر تجهیزات امنیتی هایک‌ویژن به صورت تئوری و عملی به حاضرین آموزش داده شد. در پایان این دوره، آزمونی بر پایه مفاهیم تئوری و کاربردی مطرح‌شده برگزار شد و به پذیرفته‌شدگان نهایی این آزمون، مدرک بین‌المللی و معتبر از سوی شرکت هایک‌ویژن ارائه خواهد شد.
هایک ویژن، باز هم در جایگاه اول جهان قرار گرفت. طبق آخرین گزارش مؤسسه A&S، هایک ویژن بار دیگر موفق به كسب رتبه نخست جهان در صنعت سيستم های نظارتی و امنيتی شد. جدول رده‌بندی شرکت‌های برتر در حوزه امنیت، 2017:
یکی از مزیت های محصولات هایک ویژن (اعم از دوربین، NVR و DVR) امکان آپدیت کردن این دستگاه ها از طریق وبسایت هایک ویژن است. با آپدیت کردن دستگاه، قابلیت های جدیدی به دستگاه اضافه می شود و کارکرد دستگاه بهبود می یابد. در این ویدئوی آموزشی، به خوبی با شیوه آپدیت کردن Firmware دستگاه های هایک ویژن آشنا می شویم.
در هنگام نصب دوربینهای امنیتی، معمولا دوربینها در جاهایی قرار میگیرند که صحنه های دلخواه را تحت پوشش قرار دهند. در دامنه دید دوربین، بعضی نواحی نسبت به سایر نقاط دارای اهمیت بیشتری هستند و بعضی نواحی نیز هیچگونه اهمیت امنیتی ندارند. رزولوشن دوربینها از رزولوشن D1 سنتی به رزولوشنهای 1.3MP و 2MP که امروزه استاندارد محسوب می شوند، و 5MP و بیشتر افزایش یافته است. امروزه این دوربین ها یا ناحیه گسترده تری را تحت پوشش قرار میدهد یا جزئیات بیشتری را در محدوده دید سنتی فراهم می سازد. رزولوشن بالاتر، حتی با کارآیی کدگذاری پیشرفته تر، نیازمند پهنای باند و فضای ذخیره سازی بیشتر است. برای حل این مساله، تکنولوژی جدیدی، تحت عنوان کدگذاری ناحیه دلخواه (ROI Encoding)، از طریق فراهمسازی بالاترین کیفیت تصویر در نواحی مختلف یا یک صحنه یا اشیاء دلخواه توسعه یافته است که بطور همزمان با کاهش سطح کیفیت در نواحی غیر دلخواه بالاترین کیفیت در پایین ترین پهنای باند را فراهم میسازد.
دهمین دوره از مجموعه سمینارهای آموزشی HCSA سیزدهم و چهاردهم آذر 96 در شهر رشت برگزار شد. در این سمینار که با استقبال علاقمندان و متخصصین حوزه نظارت تصویری شهر رشت همراه بود، مفاهیم مربوط به دوربین‌های مداربسته، تنظیمات و پیکربندی NVR و DVR و سایر تجهیزات امنیتی هایک‌ویژن به صورت تئوری و عملی به حاضرین آموزش داده شد. به پذیرفته‌شدگان نهایی این آزمون، مدرک بین‌المللی و معتبر از سوی شرکت هایک‌ویژن ارائه خواهد شد.
برای مؤسسات بازرگانی کوچک و متوسط، شبکه خصوصی مجازی (VPN) یک روش مناسب برای اشتراک منابع و برقراری ارتباط بین شاخه‌های مختلف است. بعلاوه، این شبکه مجازی روشی مطمئن برای کارمندان ایجاد می‌کند که می‌توانند بوسیله آن از خارج از محل کار به سرورهای شبکه داخلی دسترسی داشته باشند. تی‌پی‌لینک برای برآورده‌کردن نیازهای شبکه‌های سازمانی، راهکارهای وی‌پی‌ان LAN-to-LAN و client-to-LAN را ارائه می‌دهد.
نهمین دوره از مجموعه سمینارهای آموزشی HCSA یکم و دوم آذر 96 در محل شرکت پارس ارتباط برگزار شد. در این سمینار که با استقبال علاقمندان و متخصصین حوزه نظارت تصویری همراه بود، مفاهیم مربوط به دوربین‌های مداربسته، تنظیمات و پیکربندی NVR و DVR و سایر تجهیزات امنیتی هایک‌ویژن به صورت تئوری و عملی به حاضرین آموزش داده شد. در پایان این دوره، آزمونی بر پایه مفاهیم تئوری و کاربردی مطرح‌شده برگزار شد و به پذیرفته‌شدگان نهایی این آزمون، مدرک بین‌المللی و معتبر از سوی شرکت هایک‌ویژن ارائه خواهد شد.
در این ویدئوی آموزشی، با روش فعال سازی دوربین های هایک ویژن و بازیابی رمز عبور با استفاده از فایل راهنما آشنا می شویم.
در این فایل آموزشی با نحوه ادد کردن دستگاه/دوربین در نرم افزار iVMS-4200 و فعال کردن دوربین/دستگاه های هایک ویژن آشنا می شوید.
هشتمین نمایشگاه تجهیزات و فناوری‌های نوین صنایع حفاظتی، امنیتی، ایمنی و آتش‌نشانی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر اصفهان برگزار شد. در این نمایشگاه که از 21 الی 24 آبان‌ماه ادامه داشت شرکت‌های فعال در زمینه سیستم‌های حفاظتی و امنیتی جدیدترین دستاوردهای خود را در معرض بازدید عموم قرار دادند. شرکت شبکه‌پرداز اصفهان، نماینده پارس ارتباط افزار در زمینه فروش محصولات هایک‌ویژن و سیگیت نیز در غرفه A7+ سالن شیخ بهایی، جدیدترین فناوری‌ها و دستاوردهای هایک‌ویژن در عرصه دوربین‌های مداربسته و تجهیزات نظارت تصویری و ایمنی، تازه‌ترین تجهیزات ذخیره‌سازی شرکت سیگیت را ارائه داد. همچنین در روز دوم نمایشگاه، سمینار آموزشی راهکارهای هایک‌ویژن با حضور تیم فنی شرکت هایک‌ویژن در سالن همایش‌های محل نمایشگاه‌های اصفهان برگزار شد.
هشتمین دوره از مجموعه سمینارهای آموزشی HCSA دهم و یازدهم آبان 96 در شهر کرج برگزار شد. در این سمینار که با استقبال علاقمندان و متخصصین حوزه نظارت تصویری شهر کرج همراه بود، مفاهیم مربوط به دوربین‌های مداربسته، تنظیمات و پیکربندی NVR و DVR و سایر تجهیزات امنیتی هایک‌ویژن به صورت تئوری و عملی به حاضرین آموزش داده شد. در پایان این دوره، آزمونی بر پایه مفاهیم تئوری و کاربردی مطرح‌شده برگزار شد و به پذیرفته‌شدگان نهایی این آزمون، مدرک بین‌المللی و معتبر از سوی شرکت هایک‌ویژن ارائه خواهد شد.
شرکت پارس ارتباط افزار به منظور تسهیل در امور خدمات رسانی به مشتریان خود سامانه ربات تلگرام را به آدرس @parsertebatbot راه اندازی نموده است که این امر موجب سرعت بخشی و دسترسی آسان مشتریان خواهد شد.
خدمات این سامانه شامل:
* مشاهده به روز محصولات
* لیست نمایندگان مجاز شرکت پارس ارتباط در سراسر کشور.
* خدمات پس از فروش که در این بخش می توانید وضعیت گارانتی خود را مشاهده کنید و همچنین می توانید با ثبت سریال محصول در این بخش از یک ماه گارانتی هدیه بهره مند شوید.
* دوره های آموزشی، در این بخش می توانید با وارد کردن اطلاعات خود در کلاس های آموزشی پیش ثبت نام کنید.
* بخش نظر سنجی، که این بخش با نظرسنجی آنلاین از مشتریان به ما در ارائه هرچه بهتر در خدمات کمکی شایان خواهد کرد.
شانزدهمین دوره از نمایشگاه‌های بین‌المللی پلیس، ایمنی و امنیت (IPAS) 24 الی 27 مهرماه 1396 در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد. در این دوره از نمایشگاه، شرکت‌های متعدد ایرانی و خارجی آخرین دستاوردهای خود در حوزه تجهیزات ایمنی و نظارت تصویری را در معرض بازدید عموم قرار دادند. شرکت پارس ارتباط افزار، بعنوان تنها نماینده رسمی هایک‌ویژن با ارائه آخرین دستاوردها و جدیدترین تکنولوژی‌ها و راهکارهای سودمند هایک‌ویژن در حوزه امنیت شهری، بهمراه نمایندگان فروش مححصولات هایک‌ویژن در غرفه‌ای با متراژ بالغ بر 700 متر در نمایشگاه ایپاس حضور پررنگی داشت.
دوره آموزشی HCSA در روزهای 22 و 23 شهریورماه 1396 در شیراز برگزار شد. در این دوره تکنیکال، مبانی اولیه نظارت تصویری و آشنایی با سیستم‌های نظارتی مطرح و نحوه پیکربندی دستگاه‌های هایک ویژن آموزش داده شد. به پذیرفته‌شدگان آزمون پایان این دوره، مدرک معتبری از سوی شرکت هایک ویژن تقدیم خواهد گردید.
دوره آموزشی HCSA در روزهای 15 و 16 شهریورماه 1396 در شهر مشهد برگزار شد. در این دوره که با حضور پرشور علاقمندان، در دانشکده علوم تربیتی و رواشناسی دانشگاه مشهد برگزار شد، مبانی اولیه نظارت تصویری و آشنایی با سیستم‌های نظارتی مطرح و نحوه پیکربندی دستگاه‌های هایک ویژن آموزش داده شد. در پایان، آزمون مربوط به پایان دوره برگزار شد. به پذیرفته‌شدگان این آزمون، مدرک معتبری از سوی شرکت هایک ویژن تقدیم خواهد گردید.
نمایشگاه ایران‌اسکوپ، 5 الی 20 مردادماه 1396 در پاساژ علاءالدین 2 برگزار شد. در این نمایشگاه، آخرین تکنولوژی‌های هایک‌ویژن در زمینه دوربین‌های مداربسته و سیستم‌های نظارت تصویری در معرض بازدید متخصصین و علاقمندان این حوزه قرار گرفت.
همچنین، سومین دوره آموزشی فنی HCSA هایک‌ویژن همزمان با این نمایشگاه در سالن جلسات پاساژ علاءالدین 2 برگزار شد. در پایان این دوره، به پذیرفته‌شدگان در آزمون پایان دوره گواهینامه اعطا خواهد شد.
نمایشگاه الکامپ شیراز، 17 الی 20 مردادماه 1396، در محل دائم نمایشگاه‌های بین‌المللی شیراز - سالن حافظ برگزار شد. در این نمایشگاه، جدیدترین دستاوردهای هایک‌ویژن در زمینه دوربین‌های مداربسته و سیستم‌های نظارت تصویری در معرض دید علاقمندان این حوزه قرار گرفت.
مراسم سیزدهمین سال تاسیس شرکت پارس ارتباط، همزمان با میلاد باسعادت حضرت معصومه (س) برگزار شد.
بیست‌وسومین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ ۲۰۱۷) در تهران پس از چهار روز برگزاری به کار خود پایان داد. این نمایشگاه، با حضور ۸۰۰ شرکت داخلی و خارجی در محل نمایشگاه‌های دائمی تهران از سی‌ام تیرماه تا دوم مرداد برگزار شد. در این نمایشگاه شرکت‌های QNAP و Seagate آخرین دستاوردهای خود را در خصوص فناوری‌های اطلاعات و ارتباطات در معرض دید عموم گذاشتند.
بیمارستان‌ها و مراکز درمانی بعنوان مکان‌هایی برای درمان، ریکاوری و آرامش طراحی شده‌اند. بااین‌حال، با وجود حجم انبوه افراد که روزانه -بعنوان عیادت‌کننده، داوطلب، بیمار و ...- به این مراکز در حال رفت‌وآمد هستند، پتانسیل رفتارهای ناهنجار در این مراکز افزایش می‌یابد. به‌علاوه، ضبط تصاویر مربوط به فعالیت‌های پرسنل بیمارستان، ایمن‌سازی نواحی با دسترسی محدود، و مدیریت کارآمد محوطه‌های پارکینگ نیازمند فناوری هوشمند است. راهکار هوشمند هایک‌ویژن برای مراکز درمانی، با استفاده از فناوری پیشرفته، دوربین‌های پرقدرت و دستگاه‌های ضبط تصاویر قابل اطمینان بیمارستان‎‌ها و سایر مراکز درمانی را امن و ایمن می‌سازد. محصولات راهکار نظارت تصویری هایک‌ویژن به کمک همه واحدها از قسمت امنیتی گرفته تا بخش‌های مراقبت‌های ویژه آمده است و از مراکز درمان و پرسنل آن‌ها محافظت می‌نماید.
آیا چیز مهم‌تری از فرزندان‌مان وجود دارد؟ حفاظت از دانش‌آموزان در مدارس، مراکز آموزشی، و دانشکده‌ها بیش از پیش دارای اهمیت شده است. مدارس، به دلیل آسیب‌پذیری‌شان، در سراسر جهان در معرض خطرات ناشی از جرم و جنایت هستند. راهکار هوشمند هایک‌ویژن برای مدارس و دانشکده‌ها، اماکن آموزشی را با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، دوربین‌های قدرتمند و ابزار ضبط تصویر کارآمد ایمن ساخته است. پرسنل امنیتی دانشکده‌ها می‌توانند از راهکار نظارتی هایک‌ویژن بعنوان ابزاری بسیار مفید برای حفاظت از مکان‌های آموزش، توسعه و پژوهش استفاده کنند.
گردهمایی بهاره خانواده پارس ارتباط و TP-Link پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۶ در سالن فرمانیه و با حضور مدیران ارشد شرکت پارس ارتباط و شرکت TP-Link برگزار شد. در این دیدار گرم و صمیمانه، از نمایندگان برگزیده پارس ارتباط در حوزه فروش تجهیزات شبکه، با اهدای تندیس بلورین و جوایز نفیس دیگر تقدیر به عمل آمد. همچنین با برگزاری قرعه‌کشی بین حاضرین در مراسم، تعداد پنج دستگاه گوشی هوشمند نفوس نیز به پنج برنده خوش‌شانس تقدیم شد.
سمینار تقدیر و تشکر از نمایندگان برتر کیونپ در ایران، با حضور مدیران ارشد شرکت کیونپ اردیبهشت 96 در هتل پارسیان آزادی آغاز شد. این مراسم با سخنرانی آقای Alvin Wu مدیر فروش کیونپ و آقای مهندس جهانبین، مدیر منطقه‌ای خاورمیانه و ایران کیونپ برگزار شد و با اهدای جوایز به نمایندگان برتر پایان یافت.
مراسم رونمایی از گوشی‌های هوشمند نفوس سری X، با حضور اصحاب رسانه، خردادماه سال جاری در هتل پارسیان آزادی برگزار شد. در این مراسم، مدیران ارشد شرکت‌های TP-Link و پارس ارتباط نکاتی در مورد ویژگی‌های سری جدید اسمارت‌فون‌های نفوس و همچنین شرایط ورود گوشی به بازار ایران برای حاضرین در مراسم ارائه دادند. همچنین، با حضور «سردار آزمون» فوتبالیست سرشناس تیم ملی، بعنوان سفیر برند در این گردهمایی جوایز نفیسی به برندگان خوش‌شانس تقدیم شد.
گردهمایی باشکوه خانواده پارس ارتباط و هایک‌ویژن در ایران، روز دوشنبه (96/1/25) در سالن فرمانیه تهران برگزار شد. در این مراسم جناب آقای کریمی (مدیریت محترم عامل شرکت پارس ارتباط)، آقای سلطان‌آرا (مدیر توسعه تجارت بازار هایک‌ویژن در ایران)، آقای صابری (مدیر نمایندگی‌های هایک‌ویژن) و خانم رویا (مدیر بازاریابی هایک‌ویژن در ایران) ضمن تقدیر و تشکر از نمایندگان برتر هایک ویژن در سال ۲۰۱۶، به بررسی مباحث استراتژیک در حوزه برند هایک ویژن پرداختند. در این گردهمایی، شرکت پارس ارتباط افتخار حضور مدیران ارشد شرکت‌های TPLink، QNAP و ASRock را نیز داشت. این مراسم، با اهدای تندیس بلورین و جوایز نفیس به نمایندگان و عاملین فروش برتر پارس ارتباط در حوزه محصولات هایک‌ویژن پایان یافت.
mikrotik
seagate
tplink
qnap
asrockr
hikvision

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.

رفتن به بالا