سیگیت

درباره سیگیت

سیگیت، پیشگام در ارائه راهکارهای ذخیره‌سازی داده است که محصولات جالب توجه تولید می‌کند که افراد و تجارت‌های سرتاسر دنیا را قادر می‌سازد مهمترین خاطرات و داده‌های تجاری خویش را ایجاد کنند، به اشتراک گذارند و نگهداری کنند.

در طول سال‌ها، میزان اطلاعات ذخیره‌شده از چندین مگابایت تا چندین گیگابایت رشد داشته و همین امر، تاییدکننده نیاز به ذخیره و بازیابی موفق میزان گسترده‌ای از داده‌ها است. با رشد تقاضا برای فناوری ذخیره‌سازی، نیاز برای کارایی بیشتر و ظرفیت‌های پیشرفته‌تر نیز افزایش می‌یابد.

امروزه، ذخیره‌سازی داده چیزی بیش از آرشیوکردن آن است؛ در واقع فراهم‌ساختن راهی برای تحلیل اطلاعات، شناخت الگوها و رفتارها، و زنده‌کردن دوباره تجربیات و خاطرات است. همچنین، راهی برای تحت کنترل درآوردن اطلاعات ذخیره‌شده برای رشد و نوآوری است. سیگیت، بر اساس میراثی از رهبری ذخیره‌سازی بنیان گذاشته شده که برای حل چالش دستیابی به داده بیشتر از اطلاعات موجود، که هر روز تولید می‌شود است. چیزی که با یک نوآوری در ذخیره‌سازی آغاز می‌شود، به سیستم‌ها و راهکارهایی تبدیل شده که سریع‌تر، قابل اطمینان‌تر و پرهزینه‌تر شده است. دیگر محدود به ذخیره‌سازی اطلاعات نیست، بلکه دستیابی و تفسیر سریع، بدون خطا و ایمن اطلاعات را نیز در بر می‌گیرد.

ما فضای اطلاعات را شکل می دهیم

ما با ارائه راهکارهای اطلاعاتی درجه یک که به واسطه مشارکت های طولانی مدت و سودآور ایجاد شده اند، به بشریت در به حداکثر رساندن پتانسیل های خود کمک می کنیم.

انسانیت

توجه کامل به ارزش اطلاعات و تاثیر آن بر تجربه های بشری

کیفیت ساخت

ایجاد راهکارهای قابل اطمینان از طریق تحقیق و توسعه و مهندسی دقیق

همکاری

همکاری در جهت ایجاد ارزش برای مشتریان با نتیجه ای بهتر از فعالیت های انفرادی

درایوهای IronWolf ویژه بکارگیری در سیستم های ذخیره سازی مبتنی بر NAS هستند. زیرا این نوع سیستم ها معمولا باید به صورت شبانه روزی کار کنند و نیازمند سرعت، پایداری و مدیریت پیشرفته می باشند.

درایوهای SkyHawk ویژه بکارگیری در سیستم های نظارت تصویری هستند. زیرا این نوع سیستم ها معمولا باید به صورت شبانه روزی کار کنند و نیازمند سرعت و تقاضای ضبط بالایی هستند.

برای مشاهده محصولات سیگیت کلیک کنید

اشتراک در خبرنامه

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
دفتر مرکزی

تهران، خیابان ولیعصر، خیابان زعفرانیه، خیابان اعجازی، ساختمان ٣٩

کد پستی : ١٩٨٨٨٩٣٤٥۷

مرکز خدمات پس از فروش

تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه سوم ، پلاک ١٢

کد پستی : ۱۵۸۷۶۵۵۱۱٣

  • فکس

    ٨٩٣٩٥-٠٢١ داخلی ٠

تمامی کالاها و خدمات ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 
دارنده پروانه عرضه خدمات ورود ، خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد. ١٣٩٨ – ١٣٨٣ ©