info@pars-e.com +98-21-89395 شرکت پارس ارتباط افزار

نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی

نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی

نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی

نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران روز شنبه 11 اسفند ماه در هتل بین المللی لاله تهران برگزار خواهد شد. آقای مجید کریمی، مدیریت عامل شرکت پارس ارتباط افزار، با قریب به دو دهه فعالیت در حوزه صنعت و فناوری اطلاعات و ارتباطات،کاندیدای اتاق بازرگانی تهران از گروه پیشگامان تحول می باشد. گروه پیشگامان تحول متشکل از فعالین برجسته حوزه های بازرگانی، صنعت، کشاورزی و معدن با شعار «اتاق هوشمند، اقتصاد هوشمند» در این رقابت تأثیرگذار، مشارکت نموده است.

جلسه معارفه اعضای گروه پیشگامان تحول، مورخه 5 اسفند 97 در سالن همایش های مجتمع شاندیز برگزار شد. در این نشست، کاندیداها به بیان برنامه ها و دیدگاه های خود در خصوص راهکارهای نجات از بحران اقتصادی کشور ارائه دادند. همچنین، کاندیداها به پرسش های جناب آقای محمودی مدیر بازرگانی نشریه پیام ساختمان در خصوص اقدامات آتی جهت بهبود و توسعه بنگاه های اقتصادی و راهکارهای نجات بنگاه های مذکور از مشکلات اقتصادی و ارائه راهکار توسط تیم مقتدر پیشگامان تحول پاسخ دادند. در تاریخ دوشنبه 6 اسفندماه، گردهمائی انتخاباتی گروه پیشگامان تحول در هتل بین المللی لاله تهران با هدف آشنایی بیشتر با اهداف و برنامه های گروه و هم اندیشی در خصوص موضوعات پیرامون انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار گردید.

آقای مجید کریمی، در مراسم گردهمایی تشکل‌های حامی گروه پیشگامان تحول که 8 اسفندماه در هتل لاله تهران برگزار شد در مصاحبه با نمایندگان رسانه ها و نشریات حاضر به تبیین اهداف گروه پرداخت و بر نقش تأثیرگذار بخش خصوصی بر بهبود عملکرد اتاق تأکید کرد و اذعان داشت افرادی می بایست در دوره نهم وارد اتاق بازرگانی شوند که بر اساس عملکرد و سوابقشان، به طور واقعی بخش خصوصی را نمایندگی کرده و به این تفکر پایبند باشند.

ساز و کار برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی تهران به شرح زیر اعلام شده است:
اعضای اتاق بازرگانی با ارائه کارت عضویت یا کارت بازرگانی احراز هویت خواهند شد و به ازای ارائه کارت های مورد اشاره (عضویت و بازرگانی) کارت الکترال جهت رأی‌گیری به آنها اعطا می شود. در زمان برگزاری انتخابات اسامی و کد کاندیداها روی صندلی افراد درج شده و افراد با واردکردن کد مورد نظر می توانند به کاندیدای خود رای دهند. زمان قانونی برگزاری انتخابات از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ یازدهم اسفند ماه است. مکان برگزاری انتخابات هتل بین المللی لاله تهران خواهد بود. کد انتخاباتی آقای مجید کریمی 481 می باشد.

hikvision
tplink
mikrotik
qnap
asus
AVS electronics
seagate
hilook
asrockr
mercusys
neffo

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.

رفتن به بالا