پشتیبان گیری از VM ها در NAS کیونپ

تضمین پایداری محیط مجازی سازی شده به کمک NAS کیونپ

مجازی سازی هسته ای کلیدی در زیرساخت های فناوری اطلاعات مدرن به شمار می رود. می توان با استفاده از ذخیره سازهای کیونپ یک راهکار پشتیبان گیری عالی ایجاد نمود تا نگهداری از ماشین های مجازی تضمین شود و همواره روشی ایمن برای پشتیبان گیری از آنها وجود داشته باشد.

تضمین پایداری محیط مجازی سازی شده به کمک NAS کیونپ

با توجه به اینکه قدرت پردازش حتی در سخت افزارهای رده مصرفی نیز به صورت مداوم در حال رشد است، مجازی سازی دیگر صرفا یک کاربرد تجاری حرفه ای محسوب نمی شود. امروزه هر شرکت و سازمانی – فارغ از ابعاد و گستردگی آن – می تواند از کاربردهای متعدد محیط های مجازی سازی شده بهره ببرد. اما این کاربری ها بدون حضور یک سیستم پشتیبان گیری مناسب، می توانند دچار اختلال شوند و مشکلاتی را در روند کاری و خدماتی کسب و کار ایجاد نمایند.

NAS کیونپ، بهترین مرکز ذخیره سازی دیتا

ذخیره ساز تحت شبکه QNAP با امکاناتی از قبیل ظرفیت ذخیره سازی بالا، عملکرد قدرتمند، راهکارهای مجازی سازی داخلی و پشتیبانی از راهکارهای مجازی سازی محبوب در بازار؛ بهترین محصول جهت پشتیبان گیری از ماشین های مجازی است. دستگاه NAS کیونپ، به منظور محافظت از دیتای بکاپ در برابر ایرادات احتمالی هارد درایوها دارای محافظت RAID است. همچنین برای ایمن سازی اطلاعات حساس، ویژگی رمزنگاری مبتنی بر Volume با استاندارد AES-256 وجود دارد و remote replication راهکارهای متنوع تری را در راستای پشتیبان گیری از اطلاعات در اختیار شما قرار می دهد. بکارگیری دستگاه های NAS کیونپ آسان است، امکان ارائه اعلان های فوری به مدیران شبکه را دارد و با مصرف انرژی پائین؛ هزینه های کلی شما را کاهش خواهد داد.

راهکار پشتیبان گیری از VM با QNAP و Veeam

استفاده از نرم افزار Veeam® Backup & Replication™  با QNAP NAS یک راهکار پشتیبان گیری مقرون به صرفه برای VMware®  و Hyper-V® فراهم می آورد که ضمن به حداکثر رساندن کاهش دیتا، امکان توسعه پذیری بالایی را در محیط های سازمانی پرتقاضا ارائه می کند. این راهکار مقرون به صرفه و جامع پشتیبان گیری به شما امکان می دهد تا یک یا چند NAS کیونپ را به عنوان حافظه پشتیبان گیری اختصاص دهید، VM ها را تکثیر کنید و از آنها در یک محل راه دور نسخه پشتیبان گیری کنید تا در صورت بروز اتفاقات پیش بینی نشده امکان بازیابی آن وجود داشته باشد.

پششتیبان گیری به کمک NAS کیونپ و Symantec Backup Exec

Symantec Backup Exec™ یکی از شناخته شده ترین نرم افزارهای پشتیبان گیری از امکان پشتیبان گیری و بازیابی دیتا را برای کسب و کارهای مختلف فراهم کرده است. امکان پشتیبان گیری از سیستم عامل های مختلف (Windows®, Linux®, Mac®, NetWare®) وجود دارد. در صورت بروز مشکل در سیستم، به کمک قابلیت  Intelligent Disaster Recovery می توان سرورها را به صورت کامل و به سرعت بازیابی کرد و قابلیت deduplication روند کاهش حجم نسخه های پشتیبان را تسهیل می کند.

Virtualization Station

هنگامی که با استفاده از Virtualization Station کیونپ ماشین های مجازی را اجرا می کنید، امکان ذخیره وضعیت آنها و بازیابی آن به کمک Snapshot وجود دارد. همچنین مدیران می توانند به راحتی ماشین های مجازی دیگر را وارد سیستم کنند یا از ماشین مجازی خود خروجی بگیرند.

بیشتر بدانید>>

اشتراک در خبرنامه

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
دفتر مرکزی

تهران، خیابان ولیعصر، خیابان زعفرانیه، خیابان اعجازی، ساختمان ٣٩

کد پستی : ١٩٨٨٨٩٣٤٥۷

مرکز خدمات پس از فروش

تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه سوم ، پلاک ١٢

کد پستی : ۱۵۸۷۶۵۵۱۱٣

  • فکس

    ٨٩٣٩٥-٠٢١ داخلی ٠

تمامی کالاها و خدمات ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 
دارنده پروانه عرضه خدمات ورود ، خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد. ١٣٩٨ – ١٣٨٣ ©