info@pars-e.com +98-21-89395 شرکت پارس ارتباط افزار

ریکاوری پسورد محصولات Hikvision

recovery-password

ریکاوری پسورد محصولات Hikvision

برای ریست پسورد محصولات Hikvision ابتدا باید نرم‌افزار SADP V3 را از سایت www.hikvision.com دانلود و در کامپیوتر خود نصب نمایید و دستگاه و یا دوربین خود را با کابل شبکه به پورت شبکه کامپیوتر خود متصل نمایید.

1. نرم‌افزار SADP را باز کرده و دوربین یا دستگاه را انتخاب نمایید.تصویر با فیلتر Spatial، تصویر با فیلتر Temporal، تصویر با فیلتر Motion Adaptive2. قسمت Forgot Password را انتخاب کنید و در صفحه بازشده Export را بزنید تا در مسیر انتخابی شما فایلی با پسوند xml بدهد.تصویر با فیلتر Spatial، تصویر با فیلتر Temporal، تصویر با فیلتر Motion Adaptive

تصویر با فیلتر Spatial، تصویر با فیلتر Temporal، تصویر با فیلتر Motion Adaptive
تصویر با فیلتر Spatial، تصویر با فیلتر Temporal، تصویر با فیلتر Motion Adaptive3. سپس از برچسب دستگاه خود عکس بگیرید و همراه فایل XML که قبلا گرفته‌اید به آدرس ایمیل pars1@pars-e.com ارسال نمایید تا کارشناسان شرکت فایل‌های ارسالی شما را به پنل ریست پسورد ارسال نمایند. بعد از دریافت پاسخ از سایت ریست پسورد، فایلی با پسوند xml برای شما ارسال می‌گردد.
4. مجدداً نرم‌افزار SADP V3 را باز نمایید و در قسمت Forgot Password گزینه Import را انتخاب کرده و فایل دریافتی را انتخاب نمایید.
تصویر با فیلتر Spatial، تصویر با فیلتر Temporal، تصویر با فیلتر Motion Adaptive5. در قسمت New Password ,Confirm Password پسورد جدیدی که ترکیبی از عدد و حروف است را وارد نمایید.تصویر با فیلتر Spatial، تصویر با فیلتر Temporal، تصویر با فیلتر Motion Adaptive6. در انتها گزینه Confirm را انتخاب نمایید تا پیغام ثبت پسورد با موفقیت ارسال گردد.تصویر با فیلتر Spatial، تصویر با فیلتر Temporal، تصویر با فیلتر Motion Adaptive
hikvision
tplink
hilook
mikrotik
neffo
qnap
mercusys
seagate
AVS electronics
asrockr

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.

رفتن به بالا