info@pars-e.com +98-21-89395 شرکت پارس ارتباط افزار

درخواست ریکاوری پسورد محصولات Hikvision

recovery-password


درخواست ریکاوری پسورد محصولات Hikvision

جهت دریافت فایل ریکاوری پسورد از دوربین یا دستگاه می بایست نرم افزار ورژن SADP 3را نصب کرده و پس از انتخاب دستگاه گزینه FORGET PASSWORDرا انتخاب کرده ودر صفحه باز شده EXPORTرا انتخاب کرده تا پس از مشخص کردن مسیر فایل توسط شما فایلی با پسوند XMLرا ذخیره نماید ضمنا اگردر نرم افزار به شما QR CODEدستگاه را نشان دهد می توانید از آن عکس گرفته وبرای این واحد ارسال نمایید.
بعداز دریافت فایل ریکاوری از واحد پشتیبانی ،شما گزینه FORGET PASSWORDرا زده و گزینه IMPORTرا انتخاب نمایید و مسیر فایل مربوطه را مشخص نمایید وسپس پسورد جدیدی که ترکیبی از عدد وحروف می باشد را در قسمت NEW PASSWORDقرار داده ودوباره در قسمت CONFIRM PASSWORDآنرا وارد نمایید در انتها گزینه CONFIRM را بزنید تا درخواست شما با موفقیت ثبت شود.
توجه:
با توجه به این نکته که فایل های xml تهیه شده توسط شما کاربران عزیز بر اساس تاریخ تهیه و تنظیم می گردد، لذا خواهشمند است تا فرم زیر را فقط در روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 4 بعدازظهر تکمیل نمایید.
(( لطفا فرم زیر را به زبان انگلیسی تکمیل نمایید ))

mikrotik
seagate
tplink
qnap
asrockr
hikvision

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.

رفتن به بالا