info@pars-e.com +98-21-89395 شرکت پارس ارتباط افزار

سمینار آشنایی با راهکارهای جدید 2019 سیستم های ذخیره سازی کیونپ

سمینار آشنایی با راهکارهای جدید 2019 سیستم های ذخیره سازی کیونپ

سمینار آشنایی با راهکارهای جدید 2019 سیستم های ذخیره سازی کیونپ و تقدیر و تشکر از عملکرد نمایندگان برتر فروش در سال 2018 در ایران، همانند سال های گذشته در گردهمایی روز 10 اردیبهشت 98 در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار گردید.

این سمینار با سخنرانی جناب آقای مهندس جهان بین مدیر فروش شرکت کیونپ در ایران و خاورمیانه با اشاره به مزیت های رقابتی تجهیزات مذکور برای ارگان ها، سازمان ها و مصارف خانگی و نیز معرفی برخی از محصولات جدید آغاز گردید. جناب آقای قربانعلی نیز با اشاره به نکات جدید تکنولوژی ها و فناوری های این تجهیزات در سال 2019 با فرآیند پرسش و پاسخ به تشریح عملکرد بهینه سخت افزار و نرم افزاری این برند پرداخت.

شایان ذکر است جوایز قرعه کشی نیز به متخصصین این حوزه به رسم یادبود اهدا گردید. در پایان، شرکت کیونپ با اهدای تندیس توسط مدیر فروش سازمانی پارس ارتباط افزار از عملکرد برترین نمایندگان فروش کیونپ در طی سال 2018 تقدیر و تشکر به عمل آورد.

hikvision
tplink
mikrotik
qnap
asus
AVS electronics
seagate
hilook
asrockr
mercusys
neffo

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.

رفتن به بالا