info@pars-e.com +98-21-89395 شرکت پارس ارتباط افزار

راهکاری هوشمند برای ساختمان مدارس و دانشکده‌ها

راهکاری هوشمند برای ساختمان مدارس و دانشکده‌ها

حفاظت واقعی از ارزشمندترین گنج‌های زندگی انسان

آیا چیز مهم‌تری از فرزندان‌مان وجود دارد؟ حفاظت از دانش‌آموزان در مدارس، مراکز آموزشی، و دانشکده‌ها بیش از پیش دارای اهمیت شده است. مدارس، به دلیل آسیب‌پذیری‌شان، در سراسر جهان در معرض خطرات ناشی از جرم و جنایت هستند. راهکار هوشمند هایک‌ویژن برای مدارس و دانشکده‌ها، اماکن آموزشی را با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، دوربین‌های قدرتمند و ابزار ضبط تصویر کارآمد ایمن ساخته است. پرسنل امنیتی دانشکده‌ها می‌توانند از راهکار نظارتی هایک‌ویژن بعنوان ابزاری بسیار مفید برای حفاظت از مکان‌های آموزش، توسعه و پژوهش استفاده کنند.
Hikvision

راهکاری هوشمند برای ساختمان مدارس و دانشکده‌ها

• تضمین امنیت دانش‌آموزان و کارمندان
• پیشگیری از خشونت در مدارس و سرقت اشیاء ارزشمند
• کمک به متصدیان برای بررسی حوادث و شناسایی مظنونین
• بهبود کارآیی مدیریت مکان‌های آموزشیHikvision


Hikvision


کنترل دسترسی وسایل نقلیه

سیستم دسترسی وسایل نقلیه هایک‌ویژن دوربین‌های باکیفیت ANPR و ابزار back-end را برای ایجاد پیوند، فیلترگذاری لیست سفید/سیاه و اعلام آژیر هشدار با هم ادغام می‌کند.
دوربین‌های ANPR: این دوربین‌ها از ویدئو با وضوح HD پشتیبانی می‌کنند، در برابر آب‌وهوا مقاوم هستند و امکان دید در شرایط فوق کم‌نور را فراهم می‌سازند.

Hikvisionسیستم ANPR هایک‌ویژن

• تنظیمات ریموت ANPR
• نمایش جاهای خالی
• اصلاح دستی LPR
• نمایش قابل تنظیم پیام
• هشداردهی بطور اضافه
• مقایسه خودکار شماره پلاک خودرو
• فیلترگذاری فهرست سیاه/سفید
• اعلام آژیر هشدار
• استعلام نتایج
• امکان خروجی‌گرفتن از نتایج
• امکان بازیابی خودکار شبکه (ANR)Hikvision

نظارت بر پارکینگ

هایک‌ویژن یک راهکار جامع برای نظارت بر مناطق بسیار وسیع و کشف اهداف مشکوک دارد، حتی در شرایط کم‌نور. بعلاوه، پلتفرم iVMS و نشانگرهای LED، مکان‌های در دسترسی پارکینگ‌های عمومی را مدیریت می‌کنند و نمایش می‌دهند.

Hikvision
Hikvision

محوطه و زمین بازی

زوایای مختلف زمین بازی یا محوطه‌های بیرونی در مدارس به سختی قابل نظارت هستند و از همین رو، در معرض جرائم بالقوه از قبیل خشونت در مدارس می‌باشند.Hikvision
Hikvision

ورودی و لابی

در مدارس، ورودی اصلی و لابی مکان‌هایی هستند که نیازمند تصاویر از چهره با کیفیت بالا هستند، حتی در محیط‌های با کنتراست نور بالا.Hikvision
Hikvision

راهروها و کریدور

دوربین‌های قدیمی حجیم یا دام، حضور قابل رؤیت امنیت را برای اهداف بازدارنده فراهم می‌سازد. بااین‌حال، مجموعه دوربین‌های کوچک و پنهان هایک‌ویژن، برای ایجاد محیط داخلی امن و راحت، راهکاری هوشیارانه‌تر با امکان مزاحمت کمتر در اختیار قرار می‌دهند.Hikvision
Hikvisionکتابخانه و اتاق کامپیوتر

در این فضاهای گسترده، هرچه تعداد دوربین‌ها کمتر باشد هزینه‌های نصب و راه‌اندازی کمتر خواهد بود. یک راهکار باکیفیت پانوراما برای نظارت حداکثری بر این نواحی و تضمین کیفیت تصاویر ایده‌آل خواهد بود.

Hikvision


Hikvisionنظارت بر اتوبوس مدرسه

امنیت در جاده مهم‌ترین دغدغه برای امنیت دانش‌آموزان به حساب می‌آید. از این‌رو، امنیت اتوبوس مدارس تبدیل به اولین نیاز مسئولین مدارس و مالکین مراکز آموزشی شده است. هایک‌ویژن در جهت کمک به مسئولین حمل‌ونقل برای پیشگیری از فعالیت‌های نابهنجار، و نیز برای تحقیقات پس از حادثه طیف کامل و گسترده‌ای از محصولات را ارائه می‌دهد.

Hikvision


Hikvision
Hikvision

مرکز کنترل امنیت

مرکز امنیتی دفتر بانک، که شامل تمامی فیلم‌های تصویری مهم از عملیات روزانه‌ست، هسته یک سیستم جامع CCTV است که برای حفاظت از اطلاعات و عملیات هشداردهنده نیازمند بالاترین حد اطمینان و مدیریت است. گارد امنیتی خصوصی: دوربین‌های امنیتی دستی هایک‌ویژن به تیم حفاظتی خصوصی کمک می‌کند که فیلم‌های باارزش را برای تحقیقات بعد از حادثه در اختیار داشته باشد.Hikvision
Hikvision

Hikvision
Hikvision
Hikvision
hikvision
tplink
hilook
mikrotik
neffo
qnap
mercusys
seagate
AVS electronics
asrockr

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.

رفتن به بالا