info@pars-e.com +98-21-89395 شرکت پارس ارتباط افزار

راهکار هوشمند هایک‌ویژن برای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی

راهکار هوشمند هایک‌ویژن برای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی

راهکار هوشمند هایک‌ویژن برای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی

بیمارستان‌ها و مراکز درمانی بعنوان مکان‌هایی برای درمان، ریکاوری و آرامش طراحی شده‌اند. بااین‌حال، با وجود حجم انبوه افراد که روزانه -بعنوان عیادت‌کننده، داوطلب، بیمار و ...- به این مراکز در حال رفت‌وآمد هستند، پتانسیل رفتارهای ناهنجار در این مراکز افزایش می‌یابد. به‌علاوه، ضبط تصاویر مربوط به فعالیت‌های پرسنل بیمارستان، ایمن‌سازی نواحی با دسترسی محدود، و مدیریت کارآمد محوطه‌های پارکینگ نیازمند فناوری هوشمند است. راهکار هوشمند هایک‌ویژن برای مراکز درمانی، با استفاده از فناوری پیشرفته، دوربین‌های پرقدرت و دستگاه‌های ضبط تصاویر قابل اطمینان بیمارستان‎‌ها و سایر مراکز درمانی را امن و ایمن می‌سازد. محصولات راهکار نظارت تصویری هایک‌ویژن به کمک همه واحدها از قسمت امنیتی گرفته تا بخش‌های مراقبت‌های ویژه آمده است و از مراکز درمان و پرسنل آن‌ها محافظت می‌نماید.
Hikvision

راهکاری هوشمند برای مراکز درمانی

• تضمین امنیت شبانه‌روزی برای بیماران و کارمندان بیمارستان‌ها و مراکز درمانی
• ارزیابی سریع حوادث برای پاسخ فوری به رویدادها
• نظارت موثر بر نواحی بحرانی و کنترل ورود به نواحی حفاظت‌شده
• پیشگیری از ورود غیر قانونی و سرقتHikvision


Hikvision


کنترل دسترسی وسایل نقلیه

سیستم کنترل دسترسی وسایل نقلیه، دوربین‌های ANPR باکیفیت و دستگاه‌های بک‌اند را برای تولید مانع کنترلی دسترسی، فیلترگذاری فهرست سیاه/سفید و اعلام هشدار با هم ترکیب می‌کند. دوربین‌های جدید ACR، اطلاعات باارزش بیشتری برای مدیریت دسترسی کانتینرها ارائه خواهد داد.

Hikvision

Hikvision

نظارت بر پارکینگ

هایک‌ویژن یک راهکار جامع برای نظارت بر مناطق بسیار وسیع و کشف اهداف مشکوک دارد، حتی در شرایط کم‌نور. بعلاوه، پلتفرم iVMS و نشانگرهای LED، مکان‌های در دسترسی پارکینگ‌های عمومی را مدیریت می‌کنند و نمایش می‌دهند.

Hikvision
Hikvision

ورودی و لابی

در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، ورودی اصلی و لابی مکان‌هایی هستند که نیازمند تصاویر از چهره با کیفیت بالا هستند، حتی در محیط‌های با کنتراست نور بالا.Hikvision

لابی و سالن انتظار

در این نواحی خاص، تعداد دوربین‌های کمتر به معنای هزینه دستمزد و تاسیسات کمتر است. یک راهکار باکیفیت پانوراما برای حداکثر نظارت و تضمین بهترین کیفیت تصاویر در این نواحی مناسب است.Hikvision

راهروها و کریدور

دوربین‌های حجیم و سقفی قدیمی حضور مشهود امنیت را برای اهداف پیشگیرانه به ارمغان می‌آورند. با این‌حال، دوربین‌های سری مینی و مخفی هایک‌ویژن راهکاری با ضریب امنیت بیشتر و مزاحمت کمتر برای ایجاد یک محیط داخلی امن فراهم می‌کند.Hikvision
Hikvision


امنیت شخصی

Hikvision
Hikvision


دوربین‌های امنیتی دستی هایک‌ویژن، می‌توانند به تیم حفاظت شخصی برای داشتن تصاویر ویدئویی ارزشمند برای تحقیقات بعدی کمک کند.

Hikvision
مرکز امنیت

ذخیره‌سازی تصاویر ویدئویی مربوط به عملیات روزانه در مرکز امنیت یک بیمارستان، هسته اصلی یک سیستم جامع CCTV است. این فرآیند، نیازمند بالاترین میزان مدیریت‌پذیری و اطمینان برای حفاظت داده‌ها و عملیات امنیتی است.

Hikvision
Hikvision
hikvision
tplink
hilook
mikrotik
neffo
qnap
mercusys
seagate
AVS electronics
asrockr

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.

رفتن به بالا