info@pars-e.com +98-21-89395 شرکت پارس ارتباط افزار

راهکار HikCentral

راهکاری هوشمند برای ساختمان مدارس و دانشکده‌ها


راهکار HikCentral

هر عملیات نظارت تصویری موفق با پلتفرم مدیریتی اش سنجیده می شود. پلتفرم مدیریت تصاویر ویدئویی برای دستیابی به بهترین راهکار نرم افزار به سخت افزار باید جامع، هوشمند و باز باشد.

Hikvision

Hikvision

جامع

HikCentral با کلیه محصولات هایک ویژن سازگاری دارد. شناسایی خودکار پلاک خودرو (ANPR) و شمارش افراد از ویژگی های مهم این پلتفرم است و به زودی با اکسس کنترل ها نیز ادغام خواهد شد. HikCentral از پروتکل ONVIF برای یکپارچه سازی با دوربین های سایر برندها نیز پشتیبانی می کند و به راهکاری رقابتی برای برآورده ساختن نیازهای منحصر بفرد و چالش های امنیتی کاربران تبدیل می شود.هوشمند

HikCentral یک راهکار ویدئویی هوشمندی کسب و کار (VBI) است که ویژگی هایی مانند تشخیص چهره، تطابق و جستجوی چهره، آنالیز شمارش افراد ارائه می دهد. HikCentral با استخراج داده های ارزشمند از دیتابیس و تهیه گزارش برای کمک در جهت عملیات تجاری و نیز ادغام با اکسس کنترل ها، اتوماسیون ورود و خروج با ANPR و مدیریت هشدار، یک راهکار هوشمند برای بهبود کارآیی و کاهش هزینه ها فراهم می سازد.

Hikvision

Hikvision

باز

راهکار HikCentral از استاندارد باز ONVIF پشتیبانی می کند و با برندهای رایج بازار نظارت تصویری و دوربین های تحت شبکه که از ONVIF پشتیبانی می کند سازگار است. همچنین از پروتکل های اختصاصی تولیدکنندگان برتر دوربین و آپدیت های متوالی آنها پشتیبانی می کند. HikCentral همچنین یک OpenSDK ارائه می دهد که به کاربر اجازه می دهد افزونه ها را بر روی یک کلاینت وب توسعه دهد. این افزونه ها را می توان برای ادغام با سیستم های متفرقه استفاده نمود.


سه روش قدرتمند برای دسترسی به سیستم


Hikvision

کنترل کلاینت (Control Client)

Control Client هایک سنترال برای نظارت لحظه ای روزانه استفاده می شود. قدرتمندی و سهولت در کاربرد، به همراه قابلیت هایی مانند پخش زنده و بازپخش از ویژگی های Control Client است که به کاربر کمک می کند ویدئوهای مرتبط را برچسب بزند تا اشخاص قابل اعتماد بتوانند آن ها را جستجو، ذخیره و مشاهده کنند. همچنین، اپراتورها با استفاده از رابط مدیریت هشدار، می توانند به سادگی رویدادهای هشدار را شناسایی و مدیریت کنند.


Hikvision

ویژگی های برجسته

عملیات تصویری با Video Wall و Interactive Map
پاسخ مناسب با استفاده از یک رابط مدیریت هشدار شهودی
کاربرد انعطاف پذیر شواهد و مدارک


وب کلاینت (Web Client)

وب کلاینت اینترنتی HikCentral مدیریت در دسترس سیستم را امکان پذیر می سازد و به کاربر اجازه می دهد دستگاه جدید اضافه کند و جدول زمان بندی ضبط تصاویر ویدئویی توسط دوربین ها، حقوق کاربری و قوانین رویدادها و هشدارها را مشخص کند. همچنین می توان به پخش زنده و بازپخش دسترسی داشت.

Hikvision

ویژگی های برجسته

تجربه کاربری شهودی، یادگیری سریع روش استفاده از VMS را برای همگان امکان پذیر می سازد.
جریان کاری بهینه با استفاده از ویژگی های ادغامی HikCentral
استفاده فراگیر از طریق مرورگرهای وب متداول


موبایل کلاینت (Mobile Client)

نظارت تصویری از طریق موبایل – همیشه و همه جا. اپلیکیشن موبایل HikCentral از طریق iOS App Store و Google Play قابل دانلود است. این اپلیکیشن از اینترنت Wi-Fi، نسل سوم (3G) و نسل چهارم (4G) پشتیبانی می کند.

Hikvision

ویژگی های برجسته

قابل دسترسی – همیشه، همه جا
قابل استفاده همیشگی – 7/24
امکان پاسخ سریع به رویدادها

hikvision
tplink
mikrotik
qnap
asus
AVS electronics
seagate
hilook
asrockr
mercusys
neffo

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.

رفتن به بالا