info@pars-e.com +98-21-89395 شرکت پارس ارتباط افزار

EasyIP 4.0

تکنولوژی EasyIP 4.0

هایک ویژن از دوربین ها و NVR های EasyIP 4.0 برای تأمین امنیت کسب و کارهای کوچک و متوسط رونمایی کرد.

در سال 2012 میلادی، هایک ویژن اولین نسخه از راهکار EasyIP را ارائه داد که تأثیر چشمگیری بر صنعت نظارت تصویری داشت. هایک ویژن به تازگی مجموعه جدیدی از دوربین ها و NVR های سری Easy IP 4.0 را به بازار سیستم های نظارت تصویری عرضه کرده است. محصولات سری Easy IP 4.0 راهکارهای نظارت تصویری ساده، کاربردی و مقرون به صرفه برای کسب و کارهای کوچک و متوسط فراهم می سازد.
محصولات EasyIP 4.0 هایک ویژن بر اساس کدک هوشمند H.265+ کار می کنند که پهنای باند و فضای ذخیره سازی مورد نیاز را تا 50 درصد کاهش می دهد.
بعنوان یک مزیت دیگر، محصولات سری EasyIP 4.0 مجهز به مجموعه ای از تکنولوژی های نوآورانه جدید است که باعث ارتقاء امنیت و بهبود کیفیت نظارت تصویری کسب و کارهای مختلف می شود. برخی از این تکنولوژی ها عبارتند از:


Hikvision AcuSense

ادغام تکنولوژی AcuSense هایک ویژن به دوربین ها و NVR های سری EasyIP 4.0 به از بین بردن False Alarm (هشدارهای غلط) با ضریب اطمینان 90 درصد کمک می کند و واکنش سریع به تهدیدهای امنیتی واقعی را امکان پذیر می سازد. تکنولوژی AcuSense هایک ویژن با شناسایی انسان یا وسیله نقلیه کار می کند و بطور مؤثری هشدارهای غلط ناشی از تحرکات طبیعی، مانند باران یا افتادن برگ ها را فیلتر می کند. دوربین های مجهز به تکنولوژی AcuSense هایک ویژن با روشن شدن لامپ چشمک زن و هشدار صوتی، ورودهای غیر مجاز را پیش از رخداد تشخیص می دهند.
علاوه بر این، دوربین های AcuSense هایک ویژن مجهز به تکنولوژی ویژه شرایط روشنایی بسیار کم DarkFighter نیز هستند که حتی در تاریکی شب تصاویر نظارتی بسیار باکیفیت ارائه می دهد. تکنولوژی DarkFighter در کنار قابلیت های ویدئویی با وضوح بالا می تواند شناسایی و واکنش مناسب در مقابل تهدیدهای امنیتی را برای سازمان ها تضمین کند و شواهد ویدئویی مناسبی برای رخدادهای امنیتی فراهم سازد.
NVR های سری EasyIP 4.0 دارای ویژگی «جستجوی سریع هدف» هستند و به تیم امنیتی در یافتن سریع فیلم در رویدادهای امنیتی کمک می کند. در اینصورت زمان زیادی برای تیم امنیتی در مقایسه با یافتن دستی فیلم ویدئویی ذخیره می شود.

 Hikvision ColorVu

Hikvision ColorVu

دوربین های ColorVu سری EasyIP 4.0 حتی در تاریکی شب با استفاده از نوردهی با نور گرم و مکمل، تصاویر ویدئویی با رنگ های شفاف ارائه می دهند. قابلیت های ارتقاء رنگ بیوقفه بوسیله یک دریچه دیافراگم بزرگ F1.0، یک سنسور پیشرفته تر، نوردهی با نورهای مکمل و گرم و مجموعه ای از تکنولوژی های دیگر فراهم می شود. دوربین های ColorVu سری EasyIP 4.0 با ارائه تصاویر ویدئویی روشن تر و رنگی تر، محافظت در مقابل تهدیدهای امنیتی که روز یا شب رخ می دهند را امکان پذیر می سازند.


 Aperture

می توان برای به حداقل رساندن تعداد هشدارهای غلط (False Alarm) و تسریع جستجوی هدف، دوربین های جدید ColorVu سری EasyIP 4.0 را با NVR های مجهز به تکنولوژی AcuSense هایک ویژن استفاده کرد.


امنیتی بی نظیر برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

دوربین ها و NVR های سری EasyIP 4.0 راهکارهای نظارت تصویری مقرون به صرفه و باکیفیت برای کسب و کارهای کوچک و متوسط فراهم می سازند.


hikvision
tplink
mikrotik
qnap
asus
AVS electronics
seagate
hilook
asrockr
mercusys
neffo

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.

رفتن به بالا