info@pars-e.com +98-21-89395 شرکت پارس ارتباط افزار

نسل جدید سرورهای ذخیره سازی کیونپ مجهز به تکنولوژی FiberChannel

نسل جدید سرورهای ذخیره سازی کیونپ مجهز به تکنولوژی  FiberChannel

نسل جدید سرورهای ذخیره سازی کیونپ مجهز به تکنولوژی FiberChannel

شرکت کیونپ برای سال های متوالی بعنوان پیشتاز شرکت های ارائه کننده ذخیره سازهای تحت شبکه در دنیا شناخته می شود و فناوری های بسیاری را در این زمینه به بازار جهانی معرفی کرده است. این شرکت برای پاسخ به نیازهای بازار، دستگاه های خود را به فناوری (Fiber Channel (FC مجهز کرده است تا ذخیره سازهای کیونپ را به دستگاه های جامعی تبدیل کند که می توانند نقش ذخیره ساز SAN، NAS و یا Cloud Storage را در شبکه ایفا نمایند.

سری پر قدرت TS-x83XU، سری جدید ذخیره سازهای کیونپ هستند که می توانند با مجهزشدن به کارت های FC نقش یک ذخیره ساز تحت شبکه (NAS) و بطور همزمان ذخیره ساز SAN را ایفا کنند. این دستگاه ها با استفاده از قابلیت های سیستم عامل QTS4.4.1، دنیای ذخیره سازی را متحول کرده اند.

شبکه های FC از قابلیت اطمینان بالاتری برخوردار هستند و بعلت اختصاصی بودن می توانند اطلاعات بیشتری را با سرعت بیشتر بر روی بسترهای ارتباطی منتقل کنند، بهمین جهت عموما مورد توجه شرکت های بزرگ و متوسط برای بکارگیری در مراکز داده هستند. شرکت کیونپ با همکاری دو شرکت Marvell و ATTO که از سازندگان اصلی فناوری و قطعات FC بشمار می آیند، دستگاه های خود را به درگاه های ارتباطی FC با سرعت های 32Gb/16Gb/8Gb مجهز کرده و محصولات جدیدی که از هر دو فناوری iSCSI و FC پشتیبانی می کنند را به بازار ارائه می کند.


hikvision
tplink
hilook
mikrotik
neffo
qnap
mercusys
seagate
AVS electronics
asrockr

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.

رفتن به بالا