info@pars-e.com +98-21-89395 شرکت پارس ارتباط افزار

راهکار های ویژه بانک ها و مراکز مالی

هایک ویژن

راهکار های ویژه بانک ها و مراکز مالی

پول نقد و فعالیت های اقتصادی که به صورت مستقیم در حوزه پول فعالیت می کنند – مراکز نظیر بانک ها، موسسات مالی و اعتباری، صرافی ها و حتی طلافروشی ها – به صورت بالقوه در معرض انواع خطرات هستند. شرکت هایک ویژن با بررسی این خطرات احتمالی، راهکارهایی را ارائه نموده است که به کمک آنها می توان تمامی این خطرات را برطرف ساخت. این راهکار شرکت هایک ویژن بر مبنای ویژگی های هوشمند موجود در سیستم های مدار بسته و نظارت تصویری طراحی شده است و امکانات بسیار قدرتمندی را در اختیار مدیران این مجموعه ها قرار می دهد. تکنولوژی های پیشرفته ای که در این محصولات به کار رفته است، امکان نظارت بر تمامی حوزه های کاری مراکز مالی – از شعب مختلف، تا خزانه اصلی و حتی دستگاه های عابر بانک و ... – را فراهم می سازد. علاوه بر این، قابلیت مدیریت مرکزی تمامی مجموعه نیز به راحتی در اختیار مسئولین مربوطه قرار می گیرد. به کمک راهکارهای ویژه مراکز مالی شرکت Hikvision ، می توان از دارایی های بانک، مشتریان و کارکنان، مراکز با دسترسی محدود و حتی دستگاه های ATM به خوبی محافظت نمود. از دیگر سو، استفاده از این تجهیزات امنیتی، علاوه بر تامین امنیت مجموعه و مشتریان، باعث امنیت روانی مشتریان نیز می گردد که اعتماد آنها را به بانک یا موسسه مالی شما افزایش خواهد داد.

راهکار های هوشمند جهت تامین امنیت بانک
• تضمین دقیق امنیت مشتریان و کارکنان
• جمع آوری مدارک قابل اطمینان در جهت پیگیری های احتمالی قضائی
• افزایش امنیت تراکنش های مالی و بهبود رضایتمندی مشتریان
• مدیریت تمامی شعب به صورت موثر و سادهدوربین های مدار بسته


باجه های عابر بانک و سالن های مربوطه

• مانیتورینگ دستگاه های ATM
شرکت هایک ویژن راهکارهای کاملی را جهت تامین امنیت دستگاه های ATM و سالن ها و باجه های مربوط به آن طراحی نموده است.

o دوربین های ویژه ATM:
برخورداری از ویژگی های نظیر ویدئوی HD، طراحی کاملا مخفی و غیر قابل تشخیص، مجهز بودن به دو لنز جهت مشاهده جهت های مختلف

o دستگاه های ضبط (NVR) ویژه عابر بانک:
قالب فیزیکی اختصاصی، پشتیبانی از پوشش اطلاعات تراکنش های مالی

o دوربین های ویژه باجه:
تنها با استفاده از یک دوربین که دارای زاویه دید وسیعی است تمامی محوطه سالن مربوط به دستگاه های ATM را پوشش دهید.

توجه: پوشش داده های مربوط به تراکنش های مالی توسط ویدئو، علاوه بر تامین امنیت تراکنش های مالی، مشکلات مشتریان را نیز بسیار سریعتر حل نماید.
cctvورودی و سالن انتظار

• تامین امنیت ورودی و سالن انتظار
درب ورودی و سالن انتظار در بانک ها و مراکز مالی، یکی از شلوغ ترین و پر رفت و آمد ترین قسمت ها به شمار می روند و نیازمند قابلیت های هوشمندی همچون تصاویر دقیق از چهره افراد حتی در شرایط نامساعد نور می باشند.

o دوربین های Super WDR:
سری دوربین های Lightfighter شرکت هایک ویژن می توانند با ارائه Wide Dynamic Range بالغ بر 140dB، در شرایطی مانند غروب آفتاب که کنتراست نور بالا است، تصاویری کاملا واضح را در اختیار کاربران قرار دهند.

o دوربین های 4K Ultra HD :
شرکت های Hikvision دارای دوربین های 4K در تمامی قالب های فیزیکی مانند box، fisheye و ... با قابلیت ارائه تصاویر کاملا با کیفیت است که می توانند در سناریو های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

o تشخیص هوشمند:
دوربین های سری Smart IP شرکت هایک ویژن از مجموعه ویژگی های هوشمندی برخوردار هستند که به عنوان مثال می توان به تشخیص نفوذ (Intrusion Detection)، تشخیص چهره (Face Detection) ، شمارش افراد در ROI و ... اشاره کرد. بهره گیری از این ویژگی های هوشمند می تواند در تامین امنیت بهتر مجموعه بسیار کارآمد باشد.
گارانتی Seagateباجه/ صندوق/ تحویلدار

• تامین امنیت باجه های تحویل پول
روزانه حجم بالایی از تراکنش های مالی – از جمله امضای اسناد تا موافقت با پرداخت وام – در بانک ها و موسسات مالی صورت می پذیرد که ممکن است باعث سوتفاهم یا ایجاد مشکل برای مشتریان گردد.

o دوربین های ویژه صندوق مجهز به دو لنز:
دوربین صندوق Monovu شرکت هایک ویژن به صورت ویژه جهت کاربردهایی طراحی شده است که در آنها کیفیت بالا و تصاویر نزدیک از دو طرف حین انجام تراکنش مالی مد نظر است.
نمایندگی میکروتیکمرکز کنترل امنیت

• مرکز کنترل امنیت
ذخیره سازی ویدئو های مهم از عملیات های روزانه بانک در مرکز کنترل امنیت بانک، هسته ی اصلی سیستم مدار بسته بانک به شمار می رود. این فرآیند نیازمند اطمینان بالا و قابلیت مدیریت جهت محافظت از اطلاعات و انجام عملیات های امنیتی می باشد.

o دستگاه NVR داخلی:
شرکت هایک ویژن دارای مجهز ترین خط تولید دستگاه های NVR می باشد و قادر است دستگاه های 4 کاناله تا 256 کاناله را جهت تامین تمامی نیازها، تولید نماید.

o پلتفرم مدیریت ویدئو:
پلتفرم ویدئویی VMS5200P ، به عنوان هسته سیستم مدار بسته به شمار می رود که می تواند از طریق تمامی دستگاه ها، تمامی عملیات ها را مدیریت، مشاهده، بازبینی و کنترل نماید.

o سرور ذخیره سازی در شبکه:
یک محصول کاملا ضروری جهت تامین امنیت ذخیره سازی تمامی اطلاعات

o سیستم صفحه نمایش جهت مشاهده:
شرکت هایک ویژن قادر به تولید تمامی محصولات مربوطه از مانیتور های ساده تا TV wall های بزرگ می باشد.
دوربین های هایک ویژن

hikvision
tplink
hilook
mikrotik
neffo
qnap
mercusys
seagate
AVS electronics
asrockr

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.

رفتن به بالا