info@pars-e.com +98-21-89395 شرکت پارس ارتباط افزار

شرایط و مدت زمان گارانتی NEFFOS

neffos

شرایط و مدت زمان گارانتی NEFFOS


1- تلفن‌های همراه Neffos دارای 18 ماه گارانتی هستند.
2- تاریخ گارانتی مدت زمانی است که روی کارت گارانتی ذکر شده و این تاریخ گارانتی ربطی به تاریخ خرید یا فاکتور فروشگاه ندارد.
3- مخدوش‌شدن یا حذف شماره سریال از روی دستگاه یا عدم تطابق سریال دستگاه (IMEI) با سریال روی جعبه موجب ابطال گارانتی می‌شود.
4- بازکردن یا دستکاری سخت‌افزاری توسط اشخاص غیر مجاز و هرگونه تغییر یا از بین رفتن نرم‌افزار داخلی دستگاه (روت‌کردن و ...) موجب ابطال گارانتی خواهد گردید.
5- خرابی ناشی از ضربه، شکستگی، استفاده از آداپتور نا همسان، واردشدن مایعات به داخل گوشی، شوک الکتریکی، زنگ‌زدگی یا سولفاته‌شدن قطعات، همچنین خرابی ناشی از اتصال به دستگاه‌ها و لوازم جانبی غیر اصلی مشمول خدمات و ضمانت نمی‌باشد.
6- کابل، شارژر و باتری، در صورت نداشتن عیوب ظاهری، از تاریخ تولید به مدت 3 ماه دارای گارانتی می‌باشد.
7- تشخیص درست عیوب دستگاه بر عهده کارشناسان مراکز خدمات پس از فروش پارس ارتباط است.
8- حفظ اطلاعات موجود روی حافظه دستگاه به‌ عهده مشتریان بوده و لازم است تا پیش از مراجعه به مرکز خدمات از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنند. بدیهی است که در غیر این‌صورت، شرکت پارس ارتباط مسئولیتی در قبال حفظ و نگهداری اطلاعات مشتریان در فرآیند تعمیر نخواهد داشت.
9- تا سه ماه از تاریخ شروع گارانتی، در صورت محرز شدن وجود عیوب ذاتی در یک دستگاه ، دستگاه معیوب مشمول شرایط تعویض خواهد بود.
10- در صورت مشخص شدن وجود ایراد فراگیر در سری خاص از محصولات این شرکت، به منظور اطلاع مصرف کنندگان از این نقص فنی، شرکت پارس ارتباط متعهد می شود که به روشی مناسب از جمله ارسال پیامک، ایمیل، اعلان در تارنمای شرکت، نصب آگهی در فروشگاهها و نمایندگی های خدمات پس از فروش خود در سراسر کشور، این موضوع را اطلاع رسانی نماید تا خریداران و مصرف کنندگان جهت ارجاع کالای معیوب به مراکز خدمات شرکت پارس ارتباط اقدام نمایند.
11- قطعه تعمیر شده و یا تعویض شده به مدت شش ماه بعد از زمان تعمیر یا تعویض، دارای گارانتی می باشد.

hikvision
tplink
mikrotik
qnap
asus
AVS electronics
seagate
hilook
asrockr
mercusys
neffo

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.

رفتن به بالا