DarkFighterX

DARKFIGHTERX

پیشگام در تصویربرداری در شرایط فوق العاده کم نور نظارت ویدئویی

تکنولوژی DarkFighterX چیست؟

ویژگی DarkFighterX یک طراحی دو سنسوری خلاقانه است که مبتنی بر فرآیندی است که چشم انسان استفاده می کند تا نور و روشنایی را دریافت نماید. DarkFighterX از دو سنسور استفاده می کند – یکی برای تصویربرداری مادون قرمز که تضمین کننده روشنایی و شفافیت تصاویر است، و دیگری برای نور مرئی، که تضمین کننده بازتولید رنگ واضح است. این سیگنال ها سپس با هم در یک تصویر روشن و تمام رنگی ترکیب می شوند.

چه چیزی باعث بوجودآمدن تمام دردسرها می شود؟

بیشتر حوادث امنیتی در شب اتفاق می افتند. ۷۰ درصد جرائم شناخته شده در تاریکی رخ می دهند. اطلاعات در مورد مظنونین، مانند ویژگی های چهره، قد و نوع پوشش، و اطلاعات وسیله نقلیه، مانند شماره پلاک، رنگ و مدل خودرو، همه شواهد و مدارک قانونی و مهم هستند. با اینحال، ممکن است در محیط هایی با نور پایین، این جزئیات حیاتی از دید دوربین های متداول پنهان بمانند. نور مادون قرمز به خوبی شفافیت تصاویر دوربین های متداول را بهبود می بخشد، ولی قادر به تولید تصاویر رنگی نیست.

راهکار ما برای مشکلات شما

هایک ویژن سال های زیادی را برای تحقیق و توسعه در مورد پردازش تصویر در محیط های با سطح نور متفاوت اختصاص داده است. نتیجه این تحقیقات، تکنولوژی DarkFighterX است که روشنی و شفافیت رنگی بی نظیر، بهمراه تصاویر شفاف و درخشان شگفت آور در نور بسیار کم را امکان پذیر می سازد.

نکته: با اینکه تکنولوژی DarkFighterX حساسیت زیادی به نور دارد ولی برای کار کردن به نور محدودی در حد نور مهتاب نیاز دارد.

موارد کاربرد این تکنولوژی چیست؟

DarkFighterX را می توان در طیف وسیعی از سناریوهای امنیتی به کار برد، مانند خیابان ها، ایستگاه راه آهن، بنادر، میادین، اسکله ها، پارک و جنگل، و هر مکانی که بطور شبانه روزی نیاز به تصویر رنگی باکیفیت باشد.

در مورد DarkFighterX بیشتر بدانید

دوربین های سری DarkFighterX اطلاعات مربوط به روشنایی را از یک سنسور مادون قرمز (IR) دریافت کرده و اطلاعات مرتبط با رنگ تصویر را نیز از یک سنسور نور مرئی می گیرد و با ترکیب این دو؛ به تصاویر رنگی با روشنایی مناسب دست می یابد.

اشتراک در خبرنامه

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
دفتر مرکزی

تهران، خیابان ولیعصر، خیابان زعفرانیه، خیابان اعجازی، ساختمان ٣٩

کد پستی : ١٩٨٨٨٩٣٤٥۷

مرکز خدمات پس از فروش

تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه سوم ، پلاک ١٢

کد پستی : ۱۵۸۷۶۵۵۱۱٣

  • فکس

    ٨٩٣٩٥-٠٢١ داخلی ٠

تمامی کالاها و خدمات ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 
دارنده پروانه عرضه خدمات ورود ، خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد. ١٣٩٨ – ١٣٨٣ ©