POC

صرفه جویی در زمان و هزینه

تکنولوژی PoC چیست؟

تکنولوژی PoC یا انتقال برق از طریق کابل کواکسیال، به جای استفاده از یک کابل برای انتقال برق به دوربین و یک کابل دیگر برای انتقال دیتا به دستگاه ضبط، از یک کابل کواکسیال برای انتقال دیتا و برق بین دوربین های فرانت اند و دستگاه های ضبط (DVR) بک اند استفاده می کند.

چه چیزی باعث بوجودآمدن مشکلات می شود؟

در دوربین های آنالوگ متداول، مهندسان برق باید سیم کشی برق را پیش از نصب دوربین انجام دهند، که این امر نیازمند تلاش و هزینه فراوانی است. خطوط سیم برق مجزا، سوکت برق، سیم کشی زمینی و … باعث افزایش قابل توجهی در بودجه مورد نیاز برای یک سیستم نظارتی می شود.

راهکار ما برای این مشکلات

بر طبق پروتکل استاندارد، تکنولوژی PoC هایک ویژن انتقال در فواصل طولانی را امکان پذیر می سازد. این تکنولوژی، زمان و هزینه های آماده سازی الکتریکی را با استفاده محصولات plug&play کاهش می دهد، بنابراین برق و دسترسی دوربین به راحتی فراهم می شوند. همچنین ثبات و پایداری عالی، باعث بکاپ گیری از دوربین و DVR بوسیله منبع برق بی وقفه (UPS) می شود. تکنولوژی PoC، بطور گسترده در سناریوهایی مانند ساختمان ها، فروشگاه ها، کلاس های درس، باشگاه های ورزشی و بوستان ها، هم برای تأسیسات جدید و هم ارتقاء یا نوسازی با سیستم های قدیمی کاربرد دارد.

در مورد فناوری PoC کمی بیشتر بدانید

هایک ویژن با معرفی فناوری PoC در دوربین ها و دستگاه های DVR خود، تکنولوژی دوربین های نظارت تصویری را توسعه داده است. انتقال برق بر بستر کابل کواکسیال (یا همان فناوری PoC) سبب آسانتر شدن نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته می گردد که این خبر خوبی برای نصابان و مصرف کنندگان این سیستم ها به شمار می رود.

اشتراک در خبرنامه

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
دفتر مرکزی

تهران، خیابان ولیعصر، خیابان زعفرانیه، خیابان اعجازی، ساختمان ٣٩

کد پستی : ١٩٨٨٨٩٣٤٥۷

مرکز خدمات پس از فروش

تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه سوم ، پلاک ١٢

کد پستی : ۱۵۸۷۶۵۵۱۱٣

  • فکس

    ٨٩٣٩٥-٠٢١ داخلی ٠

تمامی کالاها و خدمات ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 
دارنده پروانه عرضه خدمات ورود ، خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد. ١٣٩٨ – ١٣٨٣ ©