ترمیم بی نظیر تصویر

ترمیم بی نظیر تصویر

پانوراماهای وسیع، بزرگنمایی فوق العاده

تکنولوژی ترمیم تصویر چیست؟

ترمیم تصویر یا عکس، به فرآیند ترکیب چند تصویر عکاسی با زمینه های دارای همپوشانی زمینه دید برای تولید یک تصویر پانورامایی باکیفیت قطعه قطعه گفته می شود. بیشتر تلاش هایی که برای ترمیم عکس با نرم افزار انجام می شود، نیاز به همپوشانی دقیق بین تصاویر و نوردهی مشابه دارد تا یک عکس یکپارچه حاصل شود.

چه چیزی باعث بوجودآمدن مشکلات می شود؟

دوربین های با لنز ثابت همیشه زمینه دید محدود را با جزئیات کامل پوشش می دهند، ولی کل صحنه مورد نظر را تحت پوشش قرار نمی دهند.

دوربین های fisheye تک سنسوری، قابلیت تولید تصاویر پانوراما با هزینه قابل قبول را دارند ولی قادر به ثبت جزئیات بیشتر در فواصل طولانی تر نیستند.

دوربین های پانورامای چندسنسوری قدیمی دامنه دید گسترده را پوشش می دهند ولی کاربران در بک اند (پلتفرم VMS) باید تصاویر سنسورهای مختلف را برای داشتن تصویر پانورامایی تنظیم کنند. بنابراین، همپوشانی تصاویر که باعث ایجاد تکرار در تصاویر می شود، فواصل ایجادشده ناشی از عدم پوشش بخشی از صحنه و تصویر کج که به چشم انسان واقعی نمی آید از مشکلات استفاده از این دوربین ها محسوب می شوند.

راهکار ما برای این مشکلات

هایک ویژن، در دوربین های منحصربفرد سری PanoVu، از تکنولوژی ترمیم عکس در فرانت اند استفاده کرده است تا بدون استفاده از هرگونه سرور اضافی، تصاویر پانورامایی ۱۸۰ و ۳۶۰ درجه بوجود آورد. تصویر پانورامای ایجادشده هیچ خطی بین تصاویر ترمیم شده اش ندارد، همچنین روشنی و تعادل نور سفید برای داشتن تجربه کاربری مناسب با هم ترکیب شده اند. بنابراین، هیچ عیب گرافیکی مانع تصویربردای باجزئیات در ویدئو نمی شود.

ترمیم یکپارچه تصویر یک پیش نیاز برای عملکردهای چرخش و گردش در زوایای مختلف و زوم در سرتاسر دامنه دید تلقی می شود. تکنولوژی ترمیم یکپارچه تصویر، که در دوربین های سری PanoVu تعبیه شده است، در طیف وسیعی از سناریوهای نظارتی کاربرد دارد، از قبیل فرودگاه ها، بنادر، پایانه های ترانزیت، پارکینگ ها، استادیوم ها و میادین که نیازمند پوشش دهی با دامنه دید ۱۸۰ یا ۳۶۰ درجه هستند.

در مورد PanoVu بیشتر بدانید

تصاویر پانوراما توسط چهار یا هشت سنسور ۲ مگاپیکسلی ثبت می شود و امکان مانیتورینگ ۱۸۰ یا ۳۶۰ درجه را با کیفیت HD فراهم می سازد. طراحی مجتمع و سرعت بالا در عملکردهای PTZ به کاربر اجازه می دهد تا قدرت نظارتی بالایی در محیط های وسیع داشته باشد و جزئیات را قابل رصد می نماید.

اشتراک در خبرنامه

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
دفتر مرکزی

تهران، خیابان ولیعصر، خیابان زعفرانیه، خیابان اعجازی، ساختمان ٣٩

کد پستی : ١٩٨٨٨٩٣٤٥۷

مرکز خدمات پس از فروش

تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه سوم ، پلاک ١٢

کد پستی : ۱۵۸۷۶۵۵۱۱٣

  • فکس

    ٨٩٣٩٥-٠٢١ داخلی ٠

تمامی کالاها و خدمات ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 
دارنده پروانه عرضه خدمات ورود ، خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد. ١٣٩٨ – ١٣٨٣ ©