راهکارهای کیونپ

راهکارهای کیونپ

فرقی ندارد که تازه شروع کرده اید یا اینکه در حال رشد هستید؛ کسب و کار شما نیازمند زیرساختی مستحکم در زمینه IT است که دسترسی شما به ابزارها و سخت افزار درست را تضمین کند تا بتوانید به رشد و توسعه ادامه دهید. در بین تمامی عناصر در زمینه فناوری اطلاعات، سیستم های ذخیره سازی اطلاعات مانند شاهرگی است که به ادامه کار شما کمک می کند. شرکت QNAP گستره متنوعی از ذخیره سازی های تحت شبکه (NAS) را تولید کرده است که نه تنها قادر به رفع نیازهای ذخیره سازی شماست، بلکه طیف وسیعی از سرویس ها و ویژگی را در اختیارتان می گذارد که به کمک آنها می توانید بهره وری کاری خود را بهبود بخشید.

ذخیره سازی

روندهای کاری روزانه موجب ایجاد حجم زیادی از فایل ها و اطلاعات در کسب و کارهای مختلف می گردد. ما چطور می توانیم این فایل ها را برای پروژه های مهم سازماندهی و ردیابی کرده و به شکلی موثر به اشتراک بگذاریم؟

لینک به:JBOD مجازیلینک به:مدیریت RAIDلینک به:شتاب دهی کش SSD
لینک به:Qsyncلینک به:Qtierلینک به:Fibre Channel SAN

پشتیبان گیری

فایل ها و دیتا اهمیت بسیار بالایی در عملیات های کاری دارند. چطور می توانیم در عین تضمین امنیت دیتا و قابلیت بازیابی، گردش موثر روندهای کاری را تضمین کنیم؟

لینک به:پشتیبان گیری از VM ها در NAS کیونپ

بهره وری

ما روزانه فقط 24 ساعت وقت داریم. اما میخواهیم بهره وری را چند برابر کنیم تا وظایف بیشتری را در زمانی کمتر به اتمام برسانیم. راه حلی برای این کار وجود دارد؟

لینک به:Proxy Serverلینک به:Qsirch 4.0

مجازی سازی

محدودیت بودجه یک واقعیت ناخوشایند در بیشتر کسب و کارها است. چگونه می توانیم به مقرون به صرفه حافظه با عملکردی بهینه و پایدار دسترسی داشته باشیم؟

لینک به:Virtualization Station 3

نظارت تصویری

ایمنی اطلاعات الویت بالایی دارد، اما امنیت محل کار و زندگی چطور؟ چگونه می توانیم بر تک تک گوشه ها نظارت داشته باشیم و تعداد بالایی از ویدئوهای ضبط شده از دوربین های مداربسته را به صورت مرکزی ذخیره سازی و مدیریت کنیم؟

لینک به:راهکار QVR Pro کیونپ

اشتراک در خبرنامه

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
دفتر مرکزی

تهران، خیابان ولیعصر، خیابان زعفرانیه، خیابان اعجازی، ساختمان ٣٩

کد پستی : ١٩٨٨٨٩٣٤٥۷

مرکز خدمات پس از فروش

تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه سوم ، پلاک ١٢

کد پستی : ۱۵۸۷۶۵۵۱۱٣

  • فکس

    ٨٩٣٩٥-٠٢١ داخلی ٠

تمامی کالاها و خدمات ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 
دارنده پروانه عرضه خدمات ورود ، خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد. ١٣٩٨ – ١٣٨٣ ©