QNAP Fibre Channel SAN

پشتیبانی NAS کیونپ از Fibre Channel SAN

راهکار SAN استوریج قابل اطمینان، توسعه پذیر و مقرون به صرفه

Fibre Channel SAN های رایج محیط های بسته شبکه هستند و دستگاه های آنها نیز اغلب در عین محدودیت در پیاده سازی، قیمت های بالایی دارند. سیستم عامل QTS 4.4.1 امکان پشتیبانی از Fibre Channel را در NAS های کیونپ ارائه نموده است. با استفاده از یک QNAP NAS را اتصال Fibre Channel، شما می توانید دستگاه NAS کیونپ را براحتی و با قیمتی مقرون به صرفه به محیط SAN بیافزایید. این ویژگی شما را قادر می سازد تا از ویژگی های QNAP NAS نظیر محافظت snapshot، لایه بندی حافظه Qtier و شتاب دهی SSD Cache و … بهره ببرید.

SAN استوریج

با راهکاری مقرون به صرفه محیط SAN را تبدیل کنید

جایگزینی محیط های Fibre Channel SAN می تواند فرآیندی پرهزینه و زمان بر باشد. اما با استفاده از یک NAS کیونپ دارای قابلیت Fibre Channel؛ محیط SAN فعلی شما می تواند حافظه مقرون به صرفه به دست آورد. یک QNAP NAS نه تنها از دستگاه های رایج SAN ارزان تر است، بلکه با ویژگی های قدرتمند سازمانی خود می تواند فرآیند ذخیره سازی اطلاعات را کارآمد تر سازد. به عنوان مثال، شما می توانید با استفاده از LUN snapshot در محافظت از داده ها و بازیابی اطلاعات بهره ببرید.

راه اندازی یک اتصال Fibre Channel با iSCSI و اپلیکیشن Fibre Chaneel

شما به سادگی می توانید دستگاه NAS را به محیط SAN اضافه کنید. کافی است یک کارت Fibre Channel از برندهای Marvell، ATTO یا QNAP را بر روی دستگاه NAS کیونپ نصب کنید تا بتوانید یک هدف Fibre Channel را به کمک iSCSI و اپلیکیشن Fibre Channel راه اندازی کنید. علاوه بر این، ویژگی های LUN Masking و Port Binding یک سطح امنیتی اضافی برای داده های شما ارائه می دهند.

QNAP NAS

یک FC SAN مقرون به صرفه بسازید

QNAP NAS از طیف وسیعی از کارت های Fibre Channel (از قبیل Marvell QLogic، ATTO Celerity و کارت های FC کیونپ) پشتیبانی می کند. با نصب کارت های FC در NAS در حالت target؛ شما می توانید از NAS به عنوان SAN  استوریج استفاده کنید. کارت های Marvell QLogic و ATTO Celerity همچنین در هاست های ویندوز، لینوکس و VMware در حالت inititor نیز مورد استفاده قرار می گیرند تا شما بتوانید با اتصال به تارگت QNAP NAS FC از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

کارت های FCx86-based NAS
(Target mode)
ARM-based NAS
(Target mode)
Windows / Linux / VMware host
(Initiator mode)
Marvell QLogic 2500 series 8Gb/sVVV
Marvell QLogic 2670 series 16Gb/s Gen5VV
Marvell QLogic 2690 series 16Gb/s Gen5VV
Marvell QLogic 2700 series 32Gb/s Gen6VV
ATTO Celerity™ 16Gb/s, 32Gb/sVV

توجه:

  1. عملکرد QNAP NAS با کارت FC ممکن است به دلیل عملکرد NAS، عملکرد هاست، تعداد هاست ها، هارد درایوها و SSD های مورد استفاده؛ متفاوت باشد.
  2. فناوری Fibre Channel با دو نسل قدیمی تر کارت های FC سازگاری دارد.
  3. کیونپ شدیدا توصیه می کند تا از کارت های FC و دریافت کننده های FC با سرعت های یکسان استفاده کنید. برای آگاهی از ماژول های سازگار، با ما تماس بگیرید.

اشتراک در خبرنامه

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
دفتر مرکزی

تهران ، خیابان ولیعصر ، خیابان زعفرانیه ، خیابان اعجازی ، ساختمان ٣٩

کد پستی : ١٩٨٨٨٩٣٤٥۷

مرکز خدمات پس از فروش

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه سوم ، پلاک ١٢

کد پستی : ۱۵۸۷۶۵۵۱۱۴

  • فکس

    ٨٩٣٩٥-٠٢١ داخلی ٠

تمامی کالاها و خدمات ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 
دارنده پروانه عرضه خدمات ورود ، خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد. ١٣٩٨ – ١٣٨٣ ©