Proxy Server

Proxy Server

امنیت، بهینه سازی و مدیریت پهنای باند شبکه

پراکسی سرور کیونپ می تواند کمک شایانی به ذخیره پهنای باند و افزایش بهره برداری از شبکه نماید. با استفاده از یک ذخیره ساز QNAP با ظرفیت بالا به عنوان یک پراکسی سرور، امکان دسترسی موثر به منابع آنلاین با کارایی بیشتر و به شکلی مقرون به صرفه فراهم می آید و به صورت همزمان امنیت شبکه نیز تقویت می گردد.

کش محتوای وب به منظور صرفه جویی در زمان و پهنای باند

استفاده از اینترنت در جهت کارهای روزمره منابع شبکه را به شکلی قابل توجه مصرف می کند که در سازمان هایی با گروه های متعددی از کاربران، ترافیک بالایی در شبکه ایجاد می نماید. این بدان معناست که سازمان برای دسترسی به منابع اینترنت به پهنای باند و زمان بیشتری نیازمند است. پراکسی سرور شامل یک web cache است که به منظور بهبود زمان پاسخگویی وب و دسترسی موثر در زمانی که چندین کاربر از پهنای باند محدود موجود بکار می رود. دستگاه های NAS کیونپ یک راهکار ذخیره سازی با ظرفیت بالاست که می تواند به منظور ذخیره سازی منابع وب با درخواست بالا در پراکسی سرور مورد استفاده قرار گیرد. هنگامی که سایر کاربران بخواهند به محتوای کش شده دسترسی داشته باشند، این محتوا بدون نیاز به اینترنت و به صورت مستقیم از دستگاه NAS در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. این ویژگی سبب بهبود زمان پاسخگویی وب شده و به صورت همزمان در باعث صرفه جویی در پهنای باند مصرفی می گردد. میزان افزایش بهره وری به مرور زمان قابل توجه خواهد بود.

امکان تعریف قواعد دسترسی در جهت امنیت بیشتر

پراکسی سرور به منظور طبقه بندی اتصالات ورودی کاربران و حقوق دسترسی به منابع اینترنت، از کنترل های انعطاف پذیر در دسترسی پشتیبانی می کند. به عنوان مثال، سازمان ها می توانند با پیاده سازی قواعد کنترل دسترسی، وبسایت هایی با مصرف ترافیک بالا یا سایت های خاصی را در طول ساعات اداری مسدود کنند. این عملکرد همچنین برای والدینی که میخواهند از نوجوانان در برابر محتوای نامناسب در فضای وب محافظت کنند، مناسب است.

تامین امنیت محتوای ارائه شده در وب به کمک SquidClamav

آنتی ویروس SquidClamav در پراکسی سرور موجود است تا امنیت اتصال وب و محافظت از دیتا را تضمین کند. SquidClamav تمامی ترافیک HTTP را از طریق پراکسی سرور اسکن کرده و به شکلی موثر از اطلاعات شما در برابر خطرات ویروسی و حملات مخرب حفاظت می کند.

ترکیب پراکسی سرور و سرویس های VPN برای فعالیت های اینترنتی

پراکسی سرور می تواند با کار در رابطه با سرویس های VPN server/client منجر به ایجاد یک محیط ایمن و انعطاف پذیر شبکه به منظور سناریوهای متنوع کاربردی گردد. به عنوان مثال، یک NAS کیونپ که در مقر اصلی شرکت قرار گرفته باشد می تواند به عنوان VPN Server مورد استفاده قرار گیرد تا اعضای حاضر در سایر شعبه ها (با استفاده از یک QNAP NAS به عنوان یک VPN Client) به سادگی از طریق یک تونل رمزگذاری شده به اطلاعات ذخیره شده دسترسی یابند و بدیت ترتیب همکاری گروهی و بهره وری کاری افزایش یابد. در عین حال، می توان از دستگاه NAS بکار رفته به عنوان VPN Client ؛ در جهت ایجاد یک پراکسی سرور برای شعبه ها استفاده کرد تا از تمامی ویژگی های پراکسی نظیر caching، کنترل دسترسی و محافظت SquidClamav بهره مند گردند. علاوه بر این، به لطف پشتیبانی از مدیریت دسترسی کاربران در VPN Server، مدیران شبکه در مقر اصلی می توانند حقوق دسترسی کاربران VPN Client را تعیین کنند تا امنیت اطلاعات حفظ گردد.

تامین امنیت محتوای ارائه شده در وب به کمک SquidClamav

آنتی ویروس SquidClamav در پراکسی سرور موجود است تا امنیت اتصال وب و محافظت از دیتا را تضمین کند. SquidClamav تمامی ترافیک HTTP را از طریق پراکسی سرور اسکن کرده و به شکلی موثر از اطلاعات شما در برابر خطرات ویروسی و حملات مخرب حفاظت می کند.

ویژگی های بیشتر

صورت عملیات

تمامی درخواست ها و اطلاعات HTTP/HTTPS را ذخیره می کند.

احراز هویت حساب

احراز هویت را برای پراکسی سرور فعال می کند تا از کاربران اطلاعات حساب را درخواست نماید.

لیست مجاز

لیست مجاز نوع فایل ها و حساب های متصل را مشخص می کند.

تنظیمات پیشرفته

در حالت پیشرفته می توانید فایل پیکربندی Squid را دستکاری کنید.

اشتراک در خبرنامه

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
دفتر مرکزی

تهران ، خیابان ولیعصر ، خیابان زعفرانیه ، خیابان اعجازی ، ساختمان ٣٩

کد پستی : ١٩٨٨٨٩٣٤٥۷

مرکز خدمات پس از فروش

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه سوم ، پلاک ١٢

کد پستی : ۱۵۸۷۶۵۵۱۱۴

  • فکس

    ٨٩٣٩٥-٠٢١ داخلی ٠

تمامی کالاها و خدمات ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 
دارنده پروانه عرضه خدمات ورود ، خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد. ١٣٩٨ – ١٣٨٣ ©