Qsync

همگام سازی فایل ها با Qsync

بهینه سازی کار گروهی از طریق به اشتراک گذاری فایل بین پلتفرم های متنوع

ابزار Qsync کیونپ همگام سازی بهینه فایل ها را بین NAS کیونپ و دستگاه های متصل نظیر کامپیوترها، لپ تاپ ها و موبایل ها امکان پذیر می سازد. کاربران تجاری می توانند در هرلحظه از طریق دستگاه های مختلف به جدیدترین فایل ها در یک پوشه اشتراکی دسترسی داشته باشند که این ویژگی کیفیت کار گروهی را در کسب و کار شما بهبود خواهد بخشید. کاربران خانگی نیز امکان دسترسی به فایل ها و رسانه ها را از طریق دستگاه های موبایل خواهند داشت که این امر سبب تجربه ای متفاوت از زندگی دیجیتال با دوستان و خانواده می شود.

پوشه اشتراکی گروهی جهت بهبود کار تیمی

در کسب و کارهای مدرن، همواره نیاز به همکاری مداوم بین نیروهای کاری داخل و خارج شرکت وجود دارد تا پروژه های پیچیده تکمیل شوند. در چنین شرایطی، اطمینان از اینکه همه افراد دخیل در پروژه بتوانند به صورت ایمن به فایل ها دسترسی یابند؛ می تواند چالش برانگیز باشد. Qsync در این حالت NAS کیونپ به یک دیتا سنتر ایمن، با ظرفیت ذخیره سازی بالا تبدیل می سازد تا همگام سازی فایل ها در آن رخ دهد. چندین روش برای همگام سازی و به اشتراک گذاری فایل ها به صورت گروهی پیش بینی شده است تا همه بتوانند در هر زمان و از هر جا به فایل ها دسترسی داشته باشند و در نتیجه انعطاف پذیر در همکاری افزایش یابد.

همگام سازی فایل ها بین دستگاه های مختلف جهت بهبود سرگرمی خانگی با موبایل

در حالی که سرویس های ابری عمومی فضای ذخیره سازی رایگان ارائه می دهند و حتی امکان به اشتراک گذاری فایل بین دستگاه های مختلف را نیز فراهم می سازند؛ حجم فایل های چندرسانه ای می تواند به سرعت از محدودیت های ذخیره سازی فراتر رود. در چنین شرایطی، شما مجبور به حذف فایل هایتان خواهید شد یا می بایست برای دریافت فضای ذخیره سازی بیشتر، هزینه ای را به صورت ماهیانه پرداخت کنید. شما می توانید از پتانسیل ذخیره سازی عظیم دستگاه NAS خود بهره برده و ویدئوهایتان را حین حرکت تماشا کنید، بدون اینکه هزینه ی اضافی پرداخت کنید و مهمتر از همه این که کنترل کاملی روی فایل هایتان خواهید داشت.

مزایای Qsync

بدون هزینه اضافی یا محدودیت فضای ذخیره سازی

Qsync یک جزء داخلی از NAS کیونپ به شمار می رود نیازمند به هزینه اضافی یا حق اشتراک نیست. تنها محدودیت در فضای ذخیره سازی نیز بستگی به مجموع ظرفیت دستگاه NAS دارد.

کنترل کامل روی دیتای ذخیره شده

از آنجایی که Qsync جزئی از NAS کیونپ به شمار می رود، شما برای همگام سازی نیاز به ارسال فایل به نرم افزار متفرقه ندارید. به همین دلیل شما کاملا کنترل خواهید کرد که دیتای شما چگونه ارسال شده و مورد استفاده قرار گیرد.

صرفه جویی در فضای ذخیره سازی دستگاه

Qsync به شما اجازه می دهد تا فایل ها را از روی یک دستگاه حذف کنید بدون اینکه تاثیری روی سایر کپی های ذخیره شده در دستگاه های متصل به NAS داشته باشد. هرچند، زمانی که شخصی فایل حذف شده شما را روی دستگاه دیگری بروزرسانی کند، شما همچنان قادر به دریافت آن از پوشه Qsync خواهید بود.

همگام سازی با همه دستگاه ها

هنگامی که شما یک فایل را اضافه، ویرایش، حذف کرده یا نام آن را در یک کامپیوتر تغییر دهید، تغییر در تمامی دستگاه های متصل به NAS رخ میدهد، و در نتیجه شما محتوایی کاملا یکسان در تمامی دستگاه های خود خواهید داشت.

همگام سازی پوشه اشتراکی

امکان فعالسازی همگام سازی در پوشه اشتراکی نیز وجود دارد (همراه با تنظیمات دسترسی دقیق توسط مدیر شبکه) تا بهره وری کار گروهی افزایش یابد. همه کسانی که به این پوشه های اشتراکی دسترسی داشته باشند، می توانند در زمانی معقول به فایل همگام سازی شده دسترسی یابند.

به اشتراک گذاری پوشه تیم با گروه های مختلف

زندگی شما به گروه های مختلفی از مردم متصل است. شما می توانید زیر پوشه هایی در پوشه Qsync ایجاد کرده و هر یک را با گروه مختلفی از کاربران NAS به اشتراک بگذارید تا به عنوان مرکز تبادل فایل مورد استفاده قرار گیرد. تمامی افرادی که در یک زیر پوشه حاضر باشند، همواره به بروزترین و جدیدترین نسخه فایل ها دسترسی خواهند داشت.

اشتراک گذاری سریع فایل ها به کمک لینک دانلود

حتی اگر شخصی در NAS شما حساب کاربری نداشته باشد، می توانید با ایجاد لینک دانلود فایل ها را با او به اشتراک بگذارید. این ویژگی سبب می شود که دیگر برای به اشتراک گذاری فایل های کم اهمیت نیازی به صرف وقت برای ایجاد حساب کاربری NAS نداشته باشید.

کنترل نسخه بندی

به کمک کنترل نسخه بندی موجود در Qsync، تمامی بازبینی های صورت گرفته روی فایل به صورت یک کپی ذخیره می شوند تا در آینده قابل بازیابی باشند. با وجود نسخه بندی فایل ها، دیگر نیازی به نگرانی در خصوص بازنویسی شدن یا حذف اشتباهی فایل ها نیست. حتی فایل هایی که از سطل زباله نیز حذف شده باشند قابل بازیابی خواهند بود.

اعمال تنظیمات به همه دستگاه ها

با بهره گیری از حالت پیکربندی مرکزی، شما می توانید مستقیما حقوق دسترسی کاربران را مدیریت کرده، پیکربندی های کاربران Qsync را انجام داده و نهایتا تنظیمات سفارشی یا پیش فرض را بدون زحمت  و به صورت لحظه ای به تمامی دستگاه اعمال نمایید.

حذف پوشه Qsync از راه دور

اگر دستگاه کاربر Qsync گم یا مورد سرقت واقع شود، شما می توانید پوشه Qsync را به صورت از راه دور حذف کنید تا از درز اطلاعات جلوگیری شود، و جالب تر اینکه پس از دسترسی مجدد به دستگاه، این اطلاعات قابل بازیابی خواهد بود.

اشتراک در خبرنامه

این فرم تماس غیرفعال است زیرا شما از قبول سرویس Google reCaptcha که لازم است برای اعتبارسنجی پیام‌های ارسالی توسط فرم خودداری کنید امتناع کردید.
 • دفتر مرکزی

  تهران، خیابان ولیعصر، خیابان زعفرانیه، خیابان اعجازی، ساختمان 39

  کد پستی: 1988893457

 • مرکز خدمات پس از فروش

  تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه سوم، پلاک 12

  کد پستی: 1587655114

 • فکس

  021-89395 داخلی 0

تمامی کالاها و خدمات ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.