راهکار QVR Pro کیونپ

QVR Pro

استفاده از دستگاه NAS به عنوان مرکز نظارت تصویری

QVR Pro راهکار جدید نظارت تصویری کیونپ است که با ارائه ۸ کانال داخلی جهت مانیتورینگ؛ به شما امکان ساخت سریع یک سیستم نظارت تصویری خانگی را می دهد که در دستگاه NAS کیونپ شما میزبانی می شود و به هیچ نرم افزار اضافه ای احتیاج ندارد. کسب و کارهای مختلف می توانند به سادگی با خرید لایسنس QVR Pro تعداد کانال های تحت پشتیبانی سیستم را (تا حداکثر ۱۲۸ کانال) افزایش دهند و بدین ترتیب یک شبکه گسترده نظارت تصویری پیاده سازی نمایند. QVR Pro از یک فضای ذخیره سازی مستقل جهت ضبط ویدئو در دستگاه QNAP NAS استفاده می کند و به لطف قابلیت توسعه حافظه NAS؛ شما می توانید ویدئوهای امنیتی را ذخیره نموده و در موارد مورد نیاز پخش کنید.

نهایت بهره برداری از پتانسیل دوربین های fisheye

QVR Pro از تمامی دوربین های fisheye استاندارد موجود در بازار پشتیبانی می کند و شامل ویژگی Qdewarp  است که قسمت های بهم ریخته تصاویر اصلی را مجددا به نسبت های مناسب تبدیل می کند. QVR Pro همچنین دارای عملکردهای پیشرفته ای نظیر ارائه امکان مشاهده تصویر یک دوربین fisheye به صورت همزمان در 9 کانال مختلف و با زوایای مختلف و شتاب دهی سخت افزاری جهت کدگشایی تصاویر دوربین fisheye است. QVR Pro در عین ارائه انعطاف پذیری در اجرا، عملکرد بالای سیستم نظارت تصویری و ایمنی را تضمین می کند.

تفاوت بین QVR Pro و سایر سیستم های نظارت تصویری مبتنی بر ذخیره‌سازهای NAS چیست؟

در گذشته، کاربرد نظارت تصویری تنها یکی از قابلیت های فراوان دستگاه های NAS به شمار می رفت. هیچ حافظه اختصاصی به ضبط ویدئوهای نظارتی تعلق نداشت و معمولا عملکرد سیستم محدود بود که این امر جهت برطرف ساختن نیازهای سیستم نظارت تصویری حرفه ای چندان مناسب نبود. QVR Pro سیستم نظارت تصویری کاملا جدید کیونپ، با معرفی مفهوم “فضای ذخیره سازی اختصاصی” تضمین می کند که فضای ذخیره سازی کاملا برای QVR Pro رزرو شده است و عملکرد سیستم تحت تاثیر سایر وظایف دستگاه NAS قرار نخواهد گرفت.

پلتفرم باز رویدادها

کیت توسعه می تواند QVR Pro را به بسیار از اپلیکیشن های IoT متصل سازد. این منابع را می توان به آسانی به اشتراک گذاشت تا سیستم نظارتی ایمن و هوشمندتر گردد.

حافظه اختصاصی

فضای ذخیره سازی QVR Pro از سیستم عامل QTS کاملا مستقل است که این موضوع فضای اختصاصی ذخیره سازی، کیفیت بالای ویدئوهای ضبط شده و عدم تداخل عملکرد را تضمین می کند.

 حافظه قابل توسعه

شما با اتصال واحدهای توسعه یا با استفاده از VJBOD و بهره گیری از فضای استفاده نشده ذخیره سازهای دیگر، می توانید ظرفیت ذخیره سازی دستگاه NAS را افزایش دهید.

پشتیبانی و مدیریت قدرتمند دوربین ها

QVR Pro از هزاران مدل مختلف دوربین از بیش از ۱۴۰ برند مختلف با فرمت های متفاوت تصویری پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد تا به سرعت با توجه به نیاز خود، راهکارهای مختلف نظارت تصویری را ایجاد نموده و به سادگی دوربین ها را مدیریت کنید.

پشتیبانی از ONVIF/ QUSBCam2

QVR Pro از دوربین های ۱۴۰ برند مختلف و همچنین پروتکل ONVIF پشتیبانی می کند. شما همچنین می توانید با نصب اپلیکیشن QUSBCam2 کیونپ، وبکم های USB ارزان قیمت را تبدیل به دوربین تحت شبکه کنید.

جستجوی دوربین بین شبکه ها

به راحتی دوربین ها را از شبکه های مختلف به سیستم اضافه کنید. این ویژگی برای سازمان هایی با شبکه های متعدد بسیار کاربردی است.

افزودن و مدیریت کلی دوربین ها

با این ویژگی می توانید تعداد زیادی دوربین را به صورت همزمان به سیستم اضافه کنید. دوربین هایی با برند/مدل یکسان می توانند با تنظیماتی یکسان به سیستم اضافه شوند.

پلتفرم باز رویدادها

بدون نیاز به هیچگونه یکپارچه سازی و تنها با استفاده از لینک RTSP/RTMP تصاویر را روی QVR Pro ضبط کنید. بکارگیری چند منبع ویدئو امکان پذیر بوده و محدود به دوربین های IP نمی باشد.

مدیریت بهینه پهنای باند

پهنای باند اختصاصی هر دوربین را تعیین کنید تا استفاده از منابع سیستم NAS بهینه گردد و ضبط بی عیب و نقص دوربین ها تضمین شود.

دوربین های ۳۶۰ درجه

پشتیبانی این سیستم از دوربین های ۳۶۰ درجه، تعداد دوربین های مورد نیاز شما را کاهش می دهد و قادر خواهید بود تا همه ی زوایای محیط را تحت پوشش قرار دهید.

مدیریت انعطاف پذیر فضای ضبط ویدئو

ظرفیت حافظه را از قبل تخصیص دهید و حافظه ای ویژه به ضبط ویدئوی هر یک از دوربین ها را بر اساس فضای تحت پوشش و اهمیت آن اختصاص دهید. شما همچنین می توانید حداکثر و حداقل تعداد روزهای ضبط ویدئو را برای تک تک دوربین ها تنظیم کرده و یک نمای کلی از مصرف فضاهای ضبط ویدئو در اختیار داشته باشید.

اختصاص منابع سیستم برای ضبط رویدادها

منابع استریم جداگانه را اختصاص دهید و فضاهای اختصاصی ذخیره سازی را برای ضبط ویدئوهای عمومی و ضبط ویدئوهای مرتبط با رویداد تخصیص نمایید. این ویژگی تضمین می کند که رویدادهای مهم، منابع سیستمی بیشتری داشته باشند. به عنوان مثال، ضبط ویدئوهای رویدادهای روی یک SSD می تواند عملکرد بهینه خواندن و نوشتن را ایجاد کرده و به هشدار رویدادها سرعت بیشتری بخشد که نهایتا زمان پاسخگویی شما را کاهش خواهد داد.

یک فضای ضبط فوری جهت تضمین ضبط ویدئوی شبانه روزی

شما می توانید یک حجم اضافی در فضای ضبط را به ضبط ویدئو اختصاص دهید. اگر حجم اصلی ضبط دچار مشکل شود، ویدئوهای ضبط شده در این حجم اضافی ذخیره خواهند شد.

ظرفیت قابل توسعه جهت بایگانی طولانی مدت

توسعه پذیری بالای دستگاه های NAS کیونپ یک مزیت کلیدی به QVR Pro ارائه می دهد. هنگامی که فضای ضبط ویدئو در حال اتمام باشد، شما می توانید با اتصال واحدهای توسعه به دستگاه NAS یا با استفاده از ویژگی VJBOD کیونپ، ظرفیت ذخیره سازی سیستم خود را افزایش دهید.

کاربری QVR Pro: پخش و نمایش زنده

نرم افزار کاربری کابران QVR Pro می تواند در دستگاه های مبتنی بر ویندوز و Mac  یا HD Station خود دستگاه NAS کیونپ نصب شود و شما را قادر سازد تا از ویدئوهای پلتفرم های مختلف را مشاهده کرده و به شکلی انعطاف پذیر بین حالت نمایش زنده و پخش جابجا شوید تا براحتی کنترلی کامل بر روی محوطه تحت پوشش دوربین های مداربسته داشته باشید.

1
2
3
4
5
1

نوار ابزار

2

قسمت فهرست ها

3

قسمت کنترل زمان

4

قالب مشاهده

5

قسمت اطلاع رسانی ها

پخش فوری

پخش زنده چند کانال را مشاهده کرده و ویدئوهای ضبط شده را در یک رابط پخش کنید. تنها با یک کلیک می توانید بین حالت های پخش زنده تصاویر، پخش تکی و پخش همگام سازی شده جابجا شوید. شما همچنین می توانید موارد ضبط شده در یک زمان خاص را صرفا با کلیک روی نوار زمان یا با انتخاب بازه زمانی مشاهده کنید.

قالب پویا

نرم افزار کاربری QVR Pro یک پنل نمایش با قابلیت سفارشی سازی بالا ارائه می دهد. شما می توانید نسبت نمایش هر یک از کانال ها را تغییر دهید، ترتیب نمایش را مشخص کرده یا با استفاده از ماژول نمایش داخلی نیازهای نظارتی خود را برطرف کنید.

ناحیه مورد توجه

ویژگی بروزرسانی شده ناحیه مورد توجه (ROI) از تصاویر ناحیه ای چندگانه از یک دوربین را در حالت های مشاهده زنده و پخش تحت پشتیبانی قرار می دهد. شما می توانید چندین ناحیه را تعریف کرده و آنها را در تصویر نمای کلی بزرگتر نمایش دهید. برای استفاده از این ویژگی نیازی به خرید لایسنس اضافی نیست و همچنین محدودیتی در انتخاب ناحیه ها وجود ندارد.

فناوری Qdewarp

ویژگی خلاقانه Qdewarp کاربران را قادر می سازد تا ویدئوهای ضبط شده دوربین fisheye استاندارد را بدون تاثیرگذاری روی ویدئوی ضبط شده اصلی، در نسبت هایی متناسب ببینند. قسمت های دارای اعوجاج موجود در گوشه ها می توانند به نماهای پانورامیک کاملا واضح تبدیل شوند.

نقشه الکترونیکی

اگر یک رویداد رخ دهد، شما می توانید به سرعت محل دوربین را در نقشه الکترونیکی تشخیص دهید تا پاسخگویی در زمان مناسب را تضمین کند.

چندین روش اطلاع رسانی

اطلاع رسانی رویداد از چندین روش صورت می گیرد تا شما به سرعت در جریان رویدادهای در حال وقوع قرار گیرید. این روش ها شامل حاشیه قرمز رنگ چشمک زن در کانال ها، زنگ های هشدار و آیکن متحرک روی نقشه الکترونیکی می باشد.

بهبودهای عملکردی

شما با استفاده از فناوری پیشرفته فهرست سازی ویدئو می توانید به سرعت پخش ده برابر سریعتر از نسخه های قبلی دسترسی داشته باشید و علاوه بر این، خروجی های ویدئویی را پنج برابر سریعتر از سیستم دریافت کنید.

با اپلیکیشن موبایل QVR Pro همیشه و همه جا در حال مانیتورینگ باشید

اپلیکیشن موبایل QVR Pro چندین قالب نمایش را ارائه می دهد و شما را قادر می سازد تا همزمان تصاویر چند کانال را مشاهده کنید. در نمای تک کانالی، شما می توانید سریعا بین حالت های نمایش زنده و پخش ویدئوها جابجا شوید. اگر اتصال شبکه شما دچار کندی یا محدودیت شده باشد؛ می توانید با انتخاب حالت ویژه پهنای باند پائین، استریم بهینه سازی شده برای پهنای باند خود را مشاهده کنید بدون اینکه کوچکترین تاثیری در کیفیت ویدئوهای در حال ضبط داشته باشید. علاوه بر این، شما با استفاده از اپلیکیشن می توانید دوربین های PTZ و حالت های پیش فرض دوربین را کنترل کنید. سایر ویژگی های این اپلیکیشن شامل مشاهده دوربین در نقشه الکترونیکی و اطلاع رسانی از طریق موبایل می باشد.

متن بازترین پلتفرم نظارت تصویری

“دسترسی باز” مفهوم کلیدی طراحی در QVR Pro است. کیونپ از توسعه دهندگان دعوت می کند تا با استفاده از منابع QVR Pro، سرویس های اتوماسیون مانیتورینگ تحت شبکه را ایجاد کنند. رابط های برنامه نویسی متعددی از طرف کیونپ ارائه شده است تا به یکپارچه سازی با دوربین ها، پیکربندی هشدار و ضبط رویدادها و همچنین هماهنگی با دستگاه های اینترنت اشیاء (IoT) به سرعت انجام شود.

تنظیمات خاص دسترسی

QVR Pro شامل تنظیمات جزئی دسترسی است که به شما امکان می دهد تا امتیازات دسترسی را به صورت شخصی یا گروهی تنظیم کنید که این برای تمامی مقیاس های قابل پیاده سازی بسیار مناسب است. علاوه بر نقش های کاربر پیش فرض (از جمله مدیر، سرپرست و مشاهده کننده)، شما می توانید نقش هایی جدید ایجاد کرده و دسترسی به نقشه الکترونیکی، قالب ها و کانال هایی خاص را برای آنها ایجاد کنید.

QVR Center – پیاده سازی توزیع شده، مدیریت متمرکز

فرقی ندارد که سازمان شما در یک ساختمان قرار داشته باشد یا اینکه در چندین شعبه گسترده شده باشد، چون QVR Center با امکان مدیریت متمرکز چندین دستگاه QVR Pro موجود در دفتر، کلاس های آموزشی، فضاهای عمومی و سایر نقاط ؛ تمامی وظایف امنیتی و نظارتی شما را ساده می سازد. شما همچنین می توانید به شکلی متمرکز تصاویر دوربین ها را به شکل زنده مشاهده کنید، تصاویر ضبط شده را پخش کنید و تمامی اطلاع رسانی های مربوط به رویدادهای چند QVR Pro را به صورت مرکزی دریافت کرده و زمان پاسخگویی خود را کاهش دهید.

توجه

قابلیت های Surveillance Station و دستگاه های ضبط VioStor در نسخه QVR Center 1.1 تحت پشتیبانی قرار خواهند گرفت.

QVR Guard – ضبط بدون توقف ویدئو

QVR Guard یک اپلیکیشن قدرتمند مدیریت خطا و مشکلات است که از QVR Pro در برابر خطاهای سیستمی محافظت کرده ضبط بدون توقف ویدئوهای امنیتی را تضمین می کند. QVR Guard مجهز به عملکرد خطایابی است که در صورت بروز خطای سیستم یا سخت افزاری پیش بینی نشده، می تواند انجام وظایف ضبط ویدئو را از سرور QVR Pro بر عهده گیرد. فایل های ضبط شده در ذخیره ساز QVR Guard NAS ذخیره می شوند تا زمانی که سیستم QVR Pro مجددا روشن شده و به صورت عادی کار کند. در واقع QVR Guard به عنوان یک گزینه جایگزین برای QVR Pro در شرایط اضطراری است تا ضبط ویدئوهای امنیتی حتی برای لحظه ای متوقف نشود.

لایسنس طلایی QVR Pro با عملکرد ایده آل

QVR Pro طلایی یک لایسنس قابل خرید است که دسترسی به ویژگی های پیشرفته QVR Pro نظیر پخش نامحدود از طریق نرم افزار کاربری، قابلیت توسعه تعداد کانال های دوربین، مدیریت متمرکز بهبود یافته QVR Center بر روی سرورهای QVR Pro و مدیریت امتیازات دامنه برای Windows Active Directory و LDAP از جمله آنهاست. لایسنس طلایی QVR Pro همچنین ۸ کانال دوربین اضافی را به سرور QVR Pro شما اضافه می کند و هنگامی که این لایسنس فعال باشد، کاربران می توانند لایسنس های توسعه کانال های دوربین QVR Pro را نیز فعال سازند.

اشتراک در خبرنامه

این فرم تماس غیرفعال است زیرا شما از قبول سرویس Google reCaptcha که لازم است برای اعتبارسنجی پیام‌های ارسالی توسط فرم خودداری کنید امتناع کردید.
 • دفتر مرکزی

  تهران، خیابان ولیعصر، خیابان زعفرانیه، خیابان اعجازی، ساختمان 39

  کد پستی: 1988893457

 • مرکز خدمات پس از فروش

  تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه سوم، پلاک 12

  کد پستی: 1587655114

 • فکس

  021-89395 داخلی 0

تمامی کالاها و خدمات ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.