شتاب دهی کش SSD

شتاب دهی کش SSD

بهبود عملکرد دستگاه NAS کیونپ به کمک یک کش SSD

افزودن یک کش SSD به یک ذخیره ساز NAS کیونپ یک روش فوق العاده جهت افزایش کارایی ذخیره ساز شماست که همزمان ظرفیت را افزایش داده، هزینه ها را به حداقل می رساند و به تلاش خاصی نیاز ندارد.

وقتی با یک مانع عملکردی مواجه می شوید …

تعداد روزافزونی از کاربردهای روزمره نیازمند عملکردی بهتر هستند تا به تغییرات کسب و کار و سازمان واکنش نشان دهند. علیرغم استفاده از پردازنده های سریع و حافظه های RAM با ظرفیت بالا، سرعت و زمان پاسخگویی هارد دیسک های دستگاه NAS همواره به عنوان یک عامل تعیین کننده در عملکرد سیستم به شمار می رود. منطق متعارف حکم می کند که از هارد درایوهای سریعتر یا درایوهای SSD در ذخیره ساز NAS استفاده کنیم اما پیروی از این موضوع سبب افزایش هزینه ها و محدودسازی ظرفیت می گردد. هر چند نیازی نیست تا به دشواری تعویض این درایوها اشاره ای کنیم. این موضوع سبب میشود تا مدیران فناوری اطلاعات تحت فشار شدیدی باشند تا عملکرد سیستم را بدون تاثیر روی هزینه ها، ظرفیت فعلی سیستم یا درخواست منابع از سایر پروژه بهبود دهند.

مزایای گزینه کش SSD کیونپ

یک کش SSD می تواند کمک شایانی به بهبود عملکرد مورد نیاز کاربردهای سنگین نموده و همچنین روند کاری کلی سیستم را نیز تقویت کند. این ویژگی همچنین یک روش ساده و مقرون به صرفه جهت ارتقای ذخیره ساز NAS به شمار می رود.

عملکرد ایده آل جهت کاربردهای سنگین

ویژگی کش SSD موجود در ذخیره سازهای NAS کیونپ در Volume های ذخیره سازی به عملکرد IOPS تا حداکثر ۱۰ برابر شتاب داده و تاخیر را تا ۳ برابر کاهش می دهد. این ویژگی برای کاربردهای نیازمند IOPS بالا نظیر دیتابیس و مجازی سازی ایده آل به شمار می رود و می تواند عملکرد کلی سیستم را بهبود بخشد.

مقرون به صرفه و ظرفیت بالا

تجهیز تمامی درایوهای یک دستگاه NAS به درایوهای SSD چندان مقرون به صرفه نیست و در عین حال سبب کاهش ظرفیت کلی ذخیره ساز نیز می گردد. با استفاده از کش SSD می توان از حداکثر ظرفیت NAS را در اختیار داشت و همزمان از مزایای فناوری SSD نیز بهره برد.

راه اندازی و نصب آسان

یک کش SSD را به سادگی و تنها با نصب درایوهای SSD در جایگاه های ویژه طراحی شده در ذخیره ساز NAS و سپس طی چند مرحله ساده در Storage Manager می توان راه اندازی نمود. هیچ مرحله پیچیده یا نرم افزار جانبی دیگر نیز مورد نیاز نیست.

اشتراک در خبرنامه

این فرم تماس غیرفعال است زیرا شما از قبول سرویس Google reCaptcha که لازم است برای اعتبارسنجی پیام‌های ارسالی توسط فرم خودداری کنید امتناع کردید.
 • دفتر مرکزی

  تهران، خیابان ولیعصر، خیابان زعفرانیه، خیابان اعجازی، ساختمان 39

  کد پستی: 1988893457

 • مرکز خدمات پس از فروش

  تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه سوم، پلاک 12

  کد پستی: 1587655114

 • فکس

  021-89395 داخلی 0

تمامی کالاها و خدمات ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.