نرم افزار مدیریت ویدئویی Digivod

نرم افزار مدیریت ویدئوی ساخت آلمان

نرم افزار مدیریت ویدئوی digivod یک نرم افزار تحسین شده است. این نرم افزار قادر به پشتیبانی از طیف وسیعی از دوربین های مداربسته و انکدر (encoder) ها نظیر سیستم های آنالوگ، IP و HD-SDI می باشد. همچنین امکان پشتیبانی از تمامی کدک های (codecs) ویدئویی توسط این نرم افزار وجود دارد.

تعریفی جدید از سادگی

رابط کاربری گرافیکی (GUI) نرم افزار digivod به شکلی منحصر به فرد ساده است. این رابط بر مبنای شعار “آسان سازی امنیت” طراحی شده است اما در عین حال احتمالا خلاقانه ترین در جهان به شمار می رود. این رابط به حدی ساده است که امکان استفاده بدون آموزش را نیز دارد.

آگاهی دقیق از وضعیت

وقتی اتفاقی رخ می دهد، میخواهید چه ببینید و بشنوید؟

درسته، تمامی اطلاعات مرتبط برای ارزیابی وضعیت. نرم افزار digivod اطلاعات را دقیقا به منظور اخذ تصمیم به شما ارائه می دهد. این شامل بینایی و شنوایی در خصوص وضعیت و توانایی تنظیم آلارم سنسور به منظور تشخیص زمان و مکان است.

نرم افزار مدیریت تصاویر digivod

چندمنظوره و کارآمد

ارکان اصلی امنیت، اطلاعات و تصمیم گیری هستند. این اصل برای منازل شخصی با چند دوربین، مناطق صنعتی با صدها دوربین و حتی مناطق استراتژیک با حفاظت ویژه نیز صادق است.

با digivod شما می توانید یک رابط گرافیکی اختصاصی برای هر نصب داشته باشید، در حالی که هشدارهای هوشمند، اطلاعات لحظه ای، تصمیم گیری سریع، عملیات های روان و مهم تر از همه گزارش گیری قدرتمند در اختیارتان خواهد بود.

نرم افزار VMS قدرتمند

توسعه پذیری مطلق

نرم افزار digivod در زمینه بهره برداری کارآمد از منابع سیستمی، قدرت و مدیریت هوشمند منابع محدودی نظیر شبکه یا CPU حرف اول را می زند. یک مجموعه کاملا کاربردی از سرور و کلاینت را می توان در کوچکترین دانگل های HDMI اجرا کرد بدون اینکه کوچکترین افتی در کیفیت رخ دهد!

چگونه ممکن است؟ digivod یعنی طراحی هوشمند و پیاده سازی موثر. خوتان کشف کنید!

سیستم مدیریت تصاویر مداربسته

پیشتاز در تشخیص پلاک

نرم افزار digivod دارای قابلیت تشخیص پلاک (ساخت ARH) است که در بازار تشخیص پلاک پیشتاز می باشد. پلاک خودروهایی که با سرعت بالا در حال حرکت باشند نیز به سرعت پردازش شده و تشخیص داده می شود. امکان تشخیص پلاک در تمامی شرایط نوری وجود دارد. نرم افزار digivod امکان مدیریت انعطاف پذیر نتایج بر مبنای فهرست های سیاه و سفید را نیز دارد.

در صورت لزوم، امکان یکپارچه سازی digivod با سایر نرم افزارهای تشخیص پلاک نیز وجود دارد.

تشخیص پلاک digivod

سایت های توزیع یافته

نرم افزار digivod از تمامی حالت های سایت های توزیع یافته پشتیبانی می کند. این سایت ها می توانند سلسله مراتب سازمانی داشته باشند بنحوی که سیاست های امنیتی توسط دفتر مرکزی اعمال شود، یا اینکه حالت فدرالی داشته و از یکدیگر مستقل باشند.

نرم افزار digivod به لطف ویژگی multi-location پشتیبانی کامل از سازمان های توزیع یافته را ارائه دهد: این سازمان می تواند فروشگاه های زنجیره ای با مدیریت مرکزی از دفتر امنیتی باشد؛ یا اینکه اتاق کنترل و مرافبت در بیمارستان ها، مدارس و سایر زیرساخت های حیاتی شهری باشد که امنیت آنها را تضمین می کند.

نرم افزار digivod

سیستم های بزرگ

معمولا در نظارت تصویری، سیستم هایی با صدها یا هزاران دوربین چالش برانگیزتر هستند. نرم افزار مدیریت تصاویر ویدئویی digivod به صورت خاص برای سیستم های بسیار بزرگ طراحی شده است: دسترسی بالا در multi-recording و fail-over، مدیریت Video Wall با کشیدن و رها کردن استریم ها، نقشه های GIS، روندهای از پیش تعریف شده برای آلارم ها و راهنمای آماده برای اپراتورها و مهمتر از همه رابط کاربری گرافیکی با قابلیت ارائه اطلاعات حیاتی و عملیات ها تنها با یک کلیک ماوس؛ تنها گوشه ای از قابلیت های این نرم افزار برای سیستم های بزرگ به شمار می روند.

یک نرم افزار برای تمامی چالش ها

آسان سازی امنیت؛ ما این شعار را حتی در قیمت گذاری نیز رعایت کرده ایم.  تنها یک نسخه از این نرم افزار وجود دارد که digivod VMS نام دارد. این نرم افزار شامل یک نرم افزار پایه است که دارای تمامی ویژگی های digivod برای نظارت تصویری است. کانال های اضافی دوربین و سایر ویژگی های اضافی را می توانید  بدون نیاز به ارتقا؛ در زمان پیاده سازی سفارش داده و فعال کنید.

اشتراک در خبرنامه

 • دفتر مرکزی

  تهران، خیابان ولیعصر، خیابان زعفرانیه، خیابان اعجازی، ساختمان 39

  کد پستی: 1988893457

 • مرکز خدمات پس از فروش

  تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه سوم، پلاک 12

  کد پستی: 1587655114

 • فکس

  021-89395 داخلی 0

تمامی کالاها و خدمات ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.