با گوشی هوشمند یا تبلت خود، از خط ثابت تماس بگیرید

tpPhone چیست؟

اپلیکیشن tpPhone امکان برقراری تماس های خط ثابت از طریق اینترنت و بوسیله گوشی های هوشمند و تبلت – بدون نیاز به گوشی های تلفن ثابت –  را فراهم می سازد. به کمک رابط کاربری گرافیکی این اپلیکیشن، شما می توانید فهرستی از پیام های صوتی را مشاهده کرده، تماس های از دست رفته را بررسی کنید و تماس های کنفرانسی سه نفره را برقرار کنید.

tpPhone

برای دانلود اسکن کنید

تماس های خط ثابت مبتنی بر IP و از طریق اینترنت

حالا شما بدون نیاز به گوشی های بی سیم تلفن ثابت می توانید با استفاده از اینترنت، تماس هایی را از خط تلفن ثابت خود برقرار کنید. اپلیکیشن رایگان tpPhone از تمامی ویژگی های این نوع تماس ها پشتیبانی کرده و آن را ساده تر می سازد.

تنها کافیست که گوشی هوشمند / تبلت خود را به شبکه وایرلس مودم روتر تی پی لینک خود متصل کنید و اپلیکیشن را راه اندازی نمایید. حال شما خواهید توانست با استفاده از این اپلیکیشن و اینترنت، از خط تلفن ثابت خود تماس برقرار کنید.

دسترسی سریع به مخاطبان

اپلیکیشن tpPhone به شما امکان دسترسی به تمامی مخاطبان ذخیره شده در گوشی هوشمند و مودم روتر تی پی لینک را فراهم می سازد.

تماس های از دست رفته و صندوق صوتی گرافیکی

رابط کاربرپسند این اپلیکیشن تماس های از دست رفته و پیام های صوتی را نمایش خواهد داد. شما می توانید تماس های از دست رفته را در زبانه “Recent” مشاهده کرده و در صورت نیاز، تنها با فشردن یک دکمه مجددا با آنها تماس بگیرید. صندوق صوتی نیز یک لیست دقیق از پیام های شما ارائه داده و می تواند آنها را بر اساس تماس گیرنده سازماندهی کند که این موضوع مدیریت تماس ها را برای شما ساده خواهد کرد.

کنفرانس سه جانبه

رابط کاربری گرافیکی و آیکن های اختصاصی، برقراری تماس های کنفرانسی سه جانبه را در اپلیکیشن tpPhone  ساده تر از تماس گرفتن با گوشی های سنتی کرده اند. هنگامی که با شخصی در حال تماس هستید، تنها کافی است تماس را به حالت انتظار ببرید، با شخص دیگر تماس بگیرید و سپس آیکن تماس سه جانبه را لمس کنید.

اشتراک در خبرنامه

این فرم تماس غیرفعال است زیرا شما از قبول سرویس Google reCaptcha که لازم است برای اعتبارسنجی پیام‌های ارسالی توسط فرم خودداری کنید امتناع کردید.
 • دفتر مرکزی

  تهران، خیابان ولیعصر، خیابان زعفرانیه، خیابان اعجازی، ساختمان 39

  کد پستی: 1988893457

 • مرکز خدمات پس از فروش

  تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه سوم، پلاک 12

  کد پستی: 1587655114

 • فکس

  021-89395 داخلی 0

تمامی کالاها و خدمات ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.