چندین اتصال با نهایت سرعت

MU-MIMO

با تاخیرهای آزاردهنده مواجه می شوید؟

تعداد دستگاه های متصل در منازل و دفاتر کاری همچنان در حال افزایش است. در عین حال، تعداد بیشتری از دستگاه ها نیز از فعالیت های با مصرف پهنای باند بالا پشتیبانی می کنند. در نتیجه، دستگاه های متصل با عملکرد ضعیف وای فای مواجه می شوند.

چرا MU-MIMO؟

برای بهبود کارایی Wi-Fi حالت SU-MIMO که به معنای MIMO تک کاربره است باید تغییر یابد. زیرا اکثر روترهای وای فای دارای SU-MIMO در هر لحظه تنها به یک کاربر سرویس ارائه می دهند و روترهای ما عموما 3 استریم دیتا و یا بیشتر ارائه می دهند، اما اکثر کاربران در واقع بین 1 تا 2 استریم دیتا دریافت می کنند که شامل گوشی هوشمند، تبلت، لپ تاپ و … می شود؛ در نتیجه کاربران نمی توانند از ظرفیت روتر خود بهترین استفاده را ببرند. به عنوان مثال، یک روتر وای فای 3×3 ac با استفاده از حالت SU-MIMO قادر به پشتیبانی از حداکثر سرعت وایرلس بالغ بر 1.3Gbps است. اما یک گوشی هوشمند یا تبلت با یک آنتن خود تنها قادر به پشتیبانی از 433Mbps از این سرعت است که در نتیجه ظرفیتی در حدود 867Mbps بلا استفاده باقی می ماند. 

بنابراین، فناوری MU-MIMO قدم به بازار گذاشت تا جایگزین Single-User MIMO شود.

اشتراک در خبرنامه

این فرم تماس غیرفعال است زیرا شما از قبول سرویس Google reCaptcha که لازم است برای اعتبارسنجی پیام‌های ارسالی توسط فرم خودداری کنید امتناع کردید.
 • دفتر مرکزی

  تهران، خیابان ولیعصر، خیابان زعفرانیه، خیابان اعجازی، ساختمان 39

  کد پستی: 1988893457

 • مرکز خدمات پس از فروش

  تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه سوم، پلاک 12

  کد پستی: 1587655114

 • فکس

  021-89395 داخلی 0

تمامی کالاها و خدمات ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.