گارانتی پارس ارتباط

دپارتمان خدمات پس از فروش پارس ارتباط افزار با به کار گیری نیرو های متخصص و با تجربه در تلاش است تا با ارائه اطلاعات فنی و خدمات مورد نیاز، در جهت ایجاد رضایت مندی و اعتماد در مشتریان گرامی، گام بردارد.
شرکت پارس ارتباط همچنین جهت رفاه حال بیشتر مشتریان گرامی اقدام به ارائه گارانتی تعویض محصولات نموده است تا امنیت خاطر مشتریان عزیز هر چه بیشتر میسر شود.

ثبت سریال دستگاه

مشتریان گرامی؛

لطفا به منظور ثبت و فعالسازی گارانتی محصول خود و همچنین شرکت در قرعه کشی ماهیانه گارانتی پارس ارتباط افزار، با کلیک کردن روی دکمه ثبت گارانتی فرم ثبت گارانتی محصولات را تکمیل کنید.

سامانه کنترل کارت گارانتی

مشتریان گرامی؛

جهت ثبت سریال کالا و اطلاع از مدت زمان باقی مانده از سرویس گارانتی کالای خود می توانید با ورود سریال کالای خود در محل مورد نظر؛ از این مدت زمان آگاهی یابید.ضمناً خواهشمند است با ثبت اطلاعات خود حین ثبت کالا ضمن شرکت در قرعه کشی ماهیانه، نسبت به فعالسازی خدمات پس از فروش اقدام نمائید. لازم به ذکر است ثبت اطلاعات صرفاً جهت ارائه خدمات بهتر به شما مشتری گرامی صورت می پذیرد.

توجه

متاسفانه این عملکرد در حال حاضر در دسترس نیست. بزودی این مشکل را رفع خواهیم کرد.

شرایط و مدت زمان گارانتی

نظر به اهمیت اطلاع رسانی در خصوص سیاست های خدمات پس از فروش محصولات ارائه شده؛ شما مشتریان عزیز می توانید شرایط و مدت زمان گارانتی محصولات شرکت پارس ارتباط افزار را در این قسمت مطالعه فرمائید.

نظرسنجی خدمات پس از فروش

دپارتمان خدمات پس از فروش پارس ارتباط افزار به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان عزیز، یک نظرسنجی را در خصوص کیفیت خدمات ایجاد کرده است. شما مشتریان گرامی می توانید با تکمیل فرم نظرسنجی و ثبت نظرات خود، در قرعه کشی ماهیانه ما نیز شرکت کنید.

اشتراک در خبرنامه

 • دفتر مرکزی

  تهران، خیابان ولیعصر، خیابان زعفرانیه، خیابان اعجازی، ساختمان 39

  کد پستی: 1988893457

 • مرکز خدمات پس از فروش

  تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه سوم، پلاک 12

  کد پستی: 1587655114

 • فکس

  021-89395 داخلی 0

تمامی کالاها و خدمات ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 
دارنده پروانه عرضه ارایه خدمات ورود،خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 
©2018,کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد.